מה זה DNA CoFactor?

פורסם ב: 03/08/2022

DNA CoFactor: הפטנט הייחודי לשיקום עור יבש ולהפחתת עומק הקמטים

 

אחד הפטנטים החדשניים הפחות מוכרים בעולם הקוסמטיקה הוא DNA CoFactor. מדובר בשילוב חדשני של שני מרכיבים ייחודיים: אנזימי תיקון וקומפלקס נחושת פפטידי. כשהפטנט הייחודי הזה משולב יחד עם חומצה היאלורונית, מתקבלת סדרה בעלת השפעה עוצמתית לשיקום עור יבש והפחתת עומק הקמטים. הכירו- סדרת ג'ובילסט!

מה זה DNA CoFactor?

 

אין מי שלא שמע על חומצה היאלורונית, אבל מהו DNA CoFactor? מדובר בפטנט ייחודי וחדשני שכובש לאחרונה את תחום הקוסמטיקה המקצועית בעולם, ומשמש כטיפול מהפכני לשיקום עור יבש ולהפחתת עומק הקמטים.

לטיפול הייחודי הזה יש חשיבות עצומה, שכן עור יבש הוא אחת הבעיות השכיחות והמאתגרות ביותר. הגורמים לבעיה משולבים לרוב, וכוללים מצד אחד גורמים חיצוניים כמו מזג אוויר חם, ומצד שני, שינויים פנימיים המתרחשים בעור עם השנים. שינויים אלה מובילים לירידה בייצור החומרים המבניים של העור כמו קולגן ואלסטין, להאטה בקצב חידוש התאים, וגם לשיבוש תפקודו של המחסום האפידרמלי בעור – זה שאחראי למניעת אבדן מים מהעור ולשמירה על לחותו.

לכל זה יש כמובן השלכות על מרקם העור ועל מראהו. במקרים קיצוניים, העור מרגיש מיובש ומתוח, ולא משנה כמה תקפידו ללחח אותו, ההק

 

לה היא קצרת טווח בלבד. לטווח ארוך, השלכות היובש הן האצת קצב הזדקנותו והופעה מוקדמת של קמטים, קמטוטים וצניחה של העור.

הפתרון לעור יבש ופגום


אז אם גם אתם סובלים מעור יבש ופגום הזקוק לשיקום ולהזנה, כדאי שתכירו את DNA CoFactor – פטנט רשום אשר נבדק והוכח במחקרים קליניים כיעיל במיוחד לשיקום העור היבש, לשיפור מרקם העור ולהפחתת עומק הקמטים.

הפטנט מבוסס על שני מרכיבים ייחודיים וחדשניים:

  • קומפלקס נחושת-פפטידי – זהו למעשה שילוב של נחושת עם פפטיד. הנחושת מהווה מרכיב חיוני בחלבונים ובאנזימים רבים, ולה תפקיד חשוב בפעילותם. בין היתר, היא חיונית ליצירת קולגן ואלסטין, החלבונים שמעניקים לעור חוזק וגמישות. הפפטידים הם מולקולות זעירות המורכבות מחומצות אמינו, אבני הבניין של החלבונים. החיבור בין הנחושת לפפטיד מאפשר ספיגה טובה יותר של הנחושת בתאי העור, שכן הפפטיד פועל כמעין נשא טבעי שמחדיר אותה לתוך התאים. הקומפלקס מעורר את ייצור הקולגן, האלסטין וחלבונים סוכריים, וכתוצאה מכך מאיץ את תהליכי התיקון ברקמת העור.

  • אנזימי תיקון – המרכיב המרכזי השני בפטנט הם ליפוזומים מתמצית צמח הארבידופסיס. ליפוזומים אלה כולאים בתוכם אנזימי תיקון, אשר תפקידם הוא לתקן את הנזקים שמחוללים הרדיקלים החופשיים לדנ"א של תאי העור. בזכות המשיכה שלהם לקרומים של תאי העור, הליפוזומים פועלים כמערכת שיגור חכמה, המובילה את האנזימים הכלואים בה ומשחררת אותם באתרי המטרה בתוך התאים. כך, הם יכולים לפעול בדיוק וביעילות.

 

על בסיס הפטנט הייחודי הזה פותחה סדרת ג'ובילסט, סדרה חדשנית הפועלת לשיקום עור יבש ומסייעת ללחח ולהזין את העור, למנוע את נזקי החמצון לתאי העור ולשקם את הנזקים ברמת הדנ"א של התא.

בנוסף לפטנט, מרכיב מרכזי נוסף בסדרה שעוזר להעלות משמעותית את רמת הלחות הטבעית של העור הוא חומצה היאלורונית. המולקולות של החומצה ההיאלורונית, שמיוצרות באופן טבעי בגופנו, מסוגלות לקשור אליהן מים ולאגור אותן, וכתוצאה מכך פועלות למעשה כמעין ספק לחות לעור, ומעניקות לו נפח, רכות וגמישות.

בנוסף, החומצה ההיאלורונית פועלת להעברת מסרים בין תאי העור, כשאחד המסרים החשובים הוא ייצור קולגן.

  • לכתבה על 9 דברים שלא ידעתן על חומצה היאלורונית לחצו כאן.

הודות לשני המרכיבים הייחודיים, לטכנולוגיות ההובלה המתוחכמות ולשילוב עם החומצה ההיאלורונית, סדרת ג'ובילסט פועלת ביעילות להעלאת רמת הלחות בעור, לשיפור הגמישות והחיוניות של העור, להפחתת קמטים, כתמים וסימני הזדקנות בעור, ולשיפור אחידות גוון העור. 

 

אם הגעתם עד לפה, הנה מה שכדאי שתזכרו:

עור יבש ופגום זקוק לשיקום אינטנסיבי בעזרת מרכיבים יעילים כדי למנוע את המשך הפגיעה במרכיבי העור, שמובילה להזדקנות מואצת, לנזקים ולהופעת קמטים וקמטוטים. DNA CoFactor הוא פטנט רשום שהוכח כיעיל במיוחד לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת עומק הקמטים. סדרת ג'ובילסט, המבוססת על הפטנט, בשילוב עם חומצה היאלורונית, מיועדת לשיקום ולהזנה של עור יבש, ומביאה לתוצאות מרשימות בהעלאת רמת הלחות, בהפחתת קמטים וקמטוטים, ובשיפור מרקם העור.

 

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן