למה כדאי לשלב טיפול פנים בשגרת הטיפוח?

פורסם ב: 07/07/2022

 

8 סיבות טובות להפוך את טיפולי הפנים לחלק קבוע משגרת הטיפוח שלכם

 

הרבה אנשים חושבים על טיפול פנים כמו שהם חושבים על חופשות יקרות – פינוק יוקרתי שהם שומרים לאירועים מיוחדים. אבל כיום טיפול פנים מקצועי איננו מותרות.


הנה 8 הסיבות שיגרמו לך להפוך את טיפולי הפנים המקצועיים לחלק קבוע משגרת הטיפוח: 

 

 1. אבחון מקצועי ובניית תוכנית טיפול אישית


  כדי להשיג תוצאות יעילות ומיטביות ולשמור על העור לאורך שנים, חשוב בראש ובראשונה לבצע אבחון מקצועי מדוקדק של מצב העור אצל קוסמטיקאית מיומנת.

הידע המקצועי של הקוסמטיקאית מאפשר לה לאבחן את סוג העור, את מצבו ואת הצרכים השונים שלו; להחליט אילו רכיבים פעילים נחוצים, ובאילו ריכוזים, ולהתאים את התכשירים למטרה הטיפולית; על סמך כל אלה – לבנות תוכנית טיפול אישית, המשלבת את הטיפול המקצועי במכון עם שגרת הטיפוח הביתית.

חשוב לציין שתהליך האבחון וההתאמה אינו חד פעמי, שכן גורמים רבים משפיעים על עורנו – פנימיים וחיצוניים, כך שמצב העור יכול להשתנות במהלך חודשים ספורים. בנוסף, הטיפול עצמו משפיע כמובן על מצב העור ומחולל בו שינויים.

 • למציאת קוסמטיקאית מוסמכת באזור מגוריך לחצי כאן.

 

 1. ניקוי יסודי של העור

גם אם אתם מקפידים מאוד על ניקוי העור, לא ניתן להימנע מהזיהום הסביבתי ומחומרים מזהמים שהעור שלנו מופגז בהם מדי יום. חומרים אלה מצטברים על פני שטח העור וסותמים את הנקבוביות. לכן, כל טיפול פנים מקצועי מתחיל בראש ובראשונה בניקוי יסודי של עור הפנים, שנועד לפתוח את הנקבוביות ולהסיר את הלכלוך והתאים המתים ובכך למנוע היווצרות פצעונים.

התכשירים המיוחדים והטכנולוגיות במכון הקוסמטי מאפשרים לפתוח את הנקבוביות ולנקות היטב את העור – באופן יסודי הרבה יותר מכפי שאי פעם תוכלו לבצע בבית. חלק חשוב בטיפול הפנים במכון הקוסמטי הוא ניקוי הקומדונים ("הנקודות השחורות" או "הלבנות"). ניקוז הראשים הלבנים והשחורים מצריך כלים מקצועיים ומיומנות כדי לא לפגוע בעור, דבר שאיננו אפשרי לביצוע בבית.

 

 1. עיכוב הזדקנות העור ושמירה על עור צעיר

עם הגיל, העור מאבד את הברק והחיות שלו. בנוסף לתהליכים ביוכימיים והורמונליים התלויים בגיל, גורמים סביבתיים כמו זיהום אוויר, חשיפה לשמש וגורמים הקשורים לאורח החיים מאיצים את הזדקנות העור ומקשים עליו לשקם את עצמו ולהתחדש.

טיפולי הפנים החדשניים במכון הקוסמטי, כמו טיפולי פילינג והחדרת רכיבי אנטי אייג'ינג ורכיבי לחות, מאפשרים להאיץ את התחדשות התאים ואת הייצור של קולגן ואלסטין ושל חומרים מבניים נוספים המהווים את הבסיס למראה עור צעיר, וכך לשפר את מרקם העור ואת מראהו.

 • לסדרות האנטי אייג'ינג של HL קוסמטיקה מקצועית – לחצי כאן.

 

 1. החדרה אינטנסיבית של לחות


  לא משנה כמה איכותיים יהיו תכשירי הלחות שרכשתם, הם עדיין לא יספקו לעור שלכם לחות וירוו אותו כמו שטיפול מקצועי במכון יכול לעשות. חוסר בלחות הוא אחד הגורמים המרכזיים להופעת קמטוטים על העור, ולמראה עור נטול חיות. הטיפול המקצועי במכון מאפשר להחדיר באופן מסיבי לחות לעור, כמו גם לשקם את מחסום העור – זה האחראי על מניעת התנדפות הלחות מהעור.

 

 

5. העלמת כתמי פיגמנטציה

כתמי הפיגמנטציה, שהגורם העיקרי להם הוא חשיפה מוגברת לקרינת השמש, הם אתגר טיפולי אפילו עבור אנשי מקצוע, ובוודאי שלא ניתן לטפל בהם ולנסות להעלימם באמצעות טיפול ביתי בתכשירי מדף. במצב זה, טיפולי פילינג מקצועיים המבוצעים במכון הקוסמטי באמצעות חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות ובשילוב רכיבים מבהירים ומחדשים נוספים מאפשרים להגיע לתוצאות מרשימות ומהירות בהבהרת הפיגמנטציה ובחידוש העור.

 • לכתבה על טיפול בכתמי פיגמנטציה – לחצי כאן.

 

 1. טיפול יסודי באקנה – ללא צלקות

למי שסובל מאקנה, טיפול במכון חיוני במיוחד, ועשוי להוות את ההבדל בין ריפוי ושיקום מלאים של העור, לבין עור שנותר פגוע, עם חטטים וצלקות, גם לאחר שהאקנה עצמו נרפא.

יתר על כן, הטיפול הקוסמטי המקצועי במצבי אקנה מאפשר לתת מענה לצרכים מגוונים בטיפול, כולל מצבים כמו עור בוגר שסובל מאקנה אך מאידך, יש לו צרכים של אנטי אייג'ינג, או אקנה בעור הסובל מיובש בלחות. בניית תוכנית הטיפול על ידי הקוסמטיקאית נעשית באופן אינדיבידואלי, בהתאם לדרגת החומרה של האקנה ולמצב העור הכללי, כאשר בשלב הראשון, הטיפול מתמקד בניקוי עמוק של הנקבוביות החסומות ובהורדת הכושר הזיהומי של החיידקים, ובהמשך בשיקום העור.

 

 1. פינוק והקלה על מתח וסטרס

אין ספק שטיפולי פנים הם מרגיעים, מפנקים, טובים לרוח ולנשמה, ועוזרים להרגיש נפלא. אבל מתברר שטיפול פנים מקצועי הוא הרבה יותר מזה. מחקרים מראים שעיסוי הפנים במהלך הטיפול מפעיל את מערכת העצבים הסימפתטית שלנו – זו שפועלת בזמן סטרס ודואגת להפעיל מערכות ואיברים החיוניים להתמודדות עם המתח. על ידי כך, המגע ועיסוי הפנים עוזר להפחית את רמות החרדה ולהעלות את מצב הרוח.


 1. תכשירים מקצועיים לבית – תכשירים מרוכזים ואיכותיים במיוחד

לא פחות חשובה מהטיפול המקצועי במכון הקוסמטי עצמו היא ההתאמה של תכשירים מקצועיים לבית, שכן שילוב בין הטיפולים במכון לבין הטיפול בבית יאפשר לכם להגיע לתוצאות מרשימות ולשמור על מראה פנים צעיר, בריא וקורן לאורך שנים.

בשונה מתכשירי המדף שניתן להשיג בפארמים, תכשירי הטיפוח המקצועיים המותאמים במכון הקוסמטי מכילים ריכוז גבוה יותר של המרכיבים הפעילים, והם רב-גוניים ומשלבים מספר רכיבים הפועלים בסינרגיה ביניהם. לכן, הם מאפשרים יעילות רבה יותר. חשוב לא פחות, התכשירים המקצועיים חייבים לעמוד בתקנים מחמירים במיוחד. תכשירי HL מיוצרים בהתאם לתקנים בינלאומיים לבריאות העור ולאיכות בעולם, מחלקת בקרת האיכות של החברה מבצעת בדיקות ובקרת איכות קפדניות בכל שלבי הייצור.

 

לטיפול פנים מקצועי במכון הקוסמטי יש חשיבות רבה. בראש ובראשונה, הוא מאפשר התאמה אינדיבידואלית ומקצועית של הטיפול – כולל הטיפול במכון עצמו, ובמקביל, הטיפול בבית, ובניית תוכנית טיפול שתביא לתוצאות אפקטיביות. כמו כן, הוא מאפשר ניקוי יסודי של העור, מאט את תהליך הזדקנות העור, תורם להחדיר לחות לעור באופן אינטנסיבי, ולטפל ביסודיות בבעיות עור מאתגרות כמו אקנה ופיגמנטציה. לא פחות חשוב מכך – טיפול מקצועי במכון הוא אחד הכלים הנפלאים והמפנקים להרגעת מתח וסטרס ולשיפור מצב הרוח.

 

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן