פדים להרגעת העור

פדים להרגעת העור מסדרת קאלם דרם

מה את יכולה לצפות? (התוצאה)

פדים ייעודים לעור רגיש הפועלים להרגעת העור, העלאת רמת הלחות והשגת מרקם אחיד וחלק.
הפדים מכילים אזולן המופק מצמח הקמומיל, בעל תכונות נוגדות חמצון, פועל להעלאת רמת הלחות, מנרמל תהליכים ביוכימיים ומרגיע את העור ואלנטואין - מגן על העור מפני נזקים סביבתיים, מעניק לחות ומסייע בתהליכי שיקום מרקם העור.

האם המוצר מתאים לך?

מגוון רחב של קהלי יעד

מה הוראות השימוש במוצר?

לשימוש יומיומי ובהתאם להמלצת הקוסמטיקאית, בבוקר ובערב על עור נקי ויבש, להוציא רטייה ולנגב בעזרתה את עור הפנים, להמתין 3-4 דקות לספיגת החומר (לא לשטוף).
לקבלת תוצאה מקסימלית מומלץ להשתמש בתחליב וסרום מסדרת קאלם דרם לעור רגיש.

מחיר מומלץ לצרכן

190 ש"ח

* ניתן להשיג דרך קוסמטיקאיות בלבד
לאיתור קוסמטיקאיות באזורך לחצי כאן

מוצר זה שייך לסדרת קאלם דרם

סדרת קאלם דרם המיועדת להרגעה ולטיפול בעור אדמומי, קופרוזי ורגיש ובנוסף מגוון מוצרים יעודיים להקלת תסמיני מחלות עור דלקתיות כגון: פסוריאזיס, סבוריאה, אסתמה של העור ורוזציאה. שימוש בתכשירי הסדרה מסייע להרגעת העור ולהפחתת הגירוי והדלקת.

למידע אודות הסדרה

רכיבים פעילים במוצר

לתוצאות אופטימליות מומלץ להשתמש בתכשירים נוספים ללחות והזנה
כל הפתרונות במקום אחד
 • מולטי ויטמין | MULTI VITAMIN
  ג'ובילסט | JUVELAST
  ויטאלייז | VITALISE
  לחות והזנה

  עור יבש הוא תוצאה של שינויים המתרחשים בעורנו במחסום האפדרמלי אשר גורם לירידה בייצור רכיבים חשובים בעור ומאופיין כעור דק, בעל נקבוביות סגורות, חסר ברק ובעל נטייה לקמטים המושפע משינויים המתרחשים בעורנו עם ההתבגרות. הסדרות של HL ללחות והזנה: ויטאלייז , ג'ובילסט ומולטי ויטמין

  גלי עוד >>
 • קאלם דרם | CALM DERM
  עור רגיש

  עור רגיש - עור הנוטה לפתח אדמומיות, פצעים ותופעות אלרגיות במגע עם חומרים מסוימים או בשל תנאי הסביבה - וכן ממחלות עור דלקתיות כגון: סבוריאה, פסוריאזיס, אסתמה של העור ורוזציאה. הסדרה של HL לטיפול בעור רגיש ומחלות עור: קאלם דרם

  גלי עוד >>