פילינג לשפתיים

פילינג לשפתיים

 

אחרי ההזרקות למילוי השפתיים, הטרנד החדש שעולה בשנים האחרונות בתחום הקוסמטיקה המקצועית הוא פילינג לשפתיים. מדוע בעצם גם עור השפתיים זקוק לחידוש, מהי חשיבות הפילינג ואיך הוא תורם לצמצום הקמטוטים והיובש בשפתיים?

 

השפתיים הפכו בשנים האחרונות למוקד לטיפולים אסתטיים, כשטיפולי הזרקה ומילוי למיניהם נמצאים בעלייה מתמדת. הטרנד החדש שעולה לאחרונה הוא פילינג לשפתיים.

למה זה חשוב? יש הרבה סיבות. העור באזור הזה רגיש במיוחד, ופגיע לנזקים שנגרמים כתוצאה מחשיפה לגורמים סביבתיים כמו קרינת השמש, מזג האוויר ותנועות המימיקה שלנו. כל אלה פוגעים בעור העדין, מאיצים את הזדקנותו וגורמים להופעת קמטים, יובש וסדקים. חידוש העור באמצעות פילינג יעזור לשמור על העור העדין הזה, לעכב את הזדקנותו ולמנוע יובש ואי נוחות.

 

מדוע בעצם גם השפתיים זקוקות לחידוש?

 • עור השפתיים הרבה פחות מוגן מאזורים אחרים בפנים, שכן בשונה מהעור במרבית אזורי הפנים, עור השפתיים אינו מכיל בלוטות חלב, בלוטות זיעה וזקיקי שיער. לכן, הוא רגיש יותר לנזקי הסביבה ולחשיפה לגורמים סביבתיים כמו חום, קור ורוחות.
 • העובדה שהוא אינו מכיל בלוטות חלב מגבירה עוד יותר את פגיעותו, שכן בלוטות אלה הן המייצרות את החלב ששומר על הלחות והרוך של העור.
 • בשונה מהעור ביתר אזורי הפנים, השפתיים גם אינן מכילות מלנין, ולכן אינן מוגנות מקרינת ה-UV של השמש.
 • בנוסף, אנו נוטים לבצע הכי הרבה תנועות מימיקה באזור הפה, תוך כדי דיבור והבעות פנים, אכילה, שתייה ועישון.
 • גם למזג האוויר יש השפעות מזיקות – כאשר בקיץ, קרינת השמש פוגעת באזור השפתיים ומאיצות הופעת קמטים מסביב להן, ואילו בחורף, הקור והרוחות גורמות ליובש, שאף הוא מאיץ את הזדקנות העור באזור זה, ולעתים קרובות גם גורם לסדקים מציקים וכואבים.
 • מסיבות אסתטיות – המראה של שפתיים יבשות איננו יפה, הוא מבגר ולא אסתטי.

 

מהי חשיבות הפילינג ואיך הוא תורם לצמצום הקמטוטים והיובש בשפתיים?


פילינג עדין המתאים לאזור השפתיים יסיר את תאי העור המתים, ובדרך זו יגביר את תחלופת התאים ויאיץ את התחדשות עור השפתיים העדין ואת שיקומו, ימריץ את מחזור הדם ויעניק לשפתיים מראה בריא, גמיש ורך. 

 

אז איך בדיוק עושים פילינג לשפתיים?

 • שלב 1: ניקוי
  השתמשי בג'ל הניקוי המרענן מסדרת ג'ובליסט, שמבוסס על סרמידים, תמציות צמחים, קמומיל ואוריאה. סבון ג'ל מרענן זה פותח במיוחד כדי להעניק לעור ניקוי יסודי ואופטימלי, ללא תחושת יובש ושמירה על הלחות הטבעית של העור.

מה עושים: הסירי תחילה בעדינות את השפתון באמצעות פיסת צמר גפן רכה ומסיר איפור, ולאחר מכן נקי ביסודיות את עור הפנים, כולל השפתיים בעזרת הג'ל.

 

 • שלב 2: פילינג

אחת ליומיים שלושה, השתמשי בווייט פיל, פילינג ייחודי המבוסס על חומצה לקטית, חומצות אמינו, אנזימים, ויטמינים ומינרלים. הפורמולה הייחודית של הווייט פיל פועלת להמסת החומר הבין תאי ועל ידי כך להסרת תאים מתים ולחידוש העור. במקביל, תודות לחומצה הלקטית שנמנית עם גורמי הלחות הטבעיים בעור – היא גם פועלת להבהרה של העור ולהעלאה משמעותית של רמת הלחות בו.
איך עושים זאת: מרחי את הפילינג על העור הנקי, כולל אזור השפתיים. המתיני 10 דקות והסירי בשטיפה בעזרת מים חמים.

 

 • שלב 3: ליפ באלם מסדרת ג'וביליסט
  להשלמת הטיפול, מרחי את קרם השפתיים המקצועי מסדרת ג'וביליסט. קרם שפתיים ייחודי זה מועשר בקומפלקס נחושת-פפטידי, והוא מיועד במיוחד לשיקום שפתיים יבשות וסדוקות ופועל להזנה, להעלאת רמת הלחות ולמראה שפתיים בריא. הקרם מכיל חומצות אמינו ופפטידים להחדרה מקסימלית של הנחושת ולהאצת תהליכי השיקום בעור. הוא מספק לחות לעור השפתיים ומעניק לו נפח, רכות, גמישות וזוהר.

איך עושים זאת: מרחי בתנועות עדינות על השפתיים והמתיני לספיגה מלאה. ניתן להשתמש ע"פ הצורך במהלך היום.

 

לסיכום, מה חשוב לזכור?

 • עור השפתיים זקוק לחידוש לא פחות מהעור בכל אזור אחר בפנים ואולי אף יותר, שכן הוא הרבה פחות מוגן מאזורים אחרים בפנים ופגיע במיוחד לנזקים שנגרמים כתוצאה מחשיפה לגורמים סביבתיים כמו קרינת השמש, מזג האוויר ותנועות המימיקה שלנו.
 • פילינג עדין שמתאים לאזור השפתיים ימיס את החומר הבין-תאי, יסיר את תאי העור המתים, יגביר את תחלופת התאים ויאיץ את התחדשות העור העדין הזה ואת חידושו, ויעניק לשפתיים מראה בריא, גמיש ורך.
 • אחת ליומיים שלושה מומלץ לבצע פילינג לשפתיים בעזרת ווייט פיל, פילינג ייחודי המבוסס על חומצה לקטית, חומצות אמינו, אנזימים, ויטמינים ומינרלים.

 

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן