מה משותף לנחושת ולקוסמטיקה מקצועית?

פורסם ב: 16/11/2021

DNA CoFactor: פטנט ייחודי לשיפור מרקם העור והפחתת עומק הקמטים

 

מה הקשר בין נחושת לעור הפנים? הכירו את הפטנט הבלעדי שמאפשר הזנה מתמשכת, שיפור משמעותי במרקם העור, הפחתה ניכרת בעומק הקמטים והאצת תהליכי תיקון מבנה העור 

 

עור יבש הוא אחד מהתלונות השכיחות והמאתגרות ביותר. וזה לא רק מזג האוויר הישראלי החם שגורם לכך. במקרים רבים, זוהי גם תוצאה של השינויים המתרחשים בעור עם ההתבגרות – שינויים פנימיים שמובילים לירידה בייצור הקולגן והאלסטין, להאטה בקצב חידוש התאים, וגם לשיבוש תפקודו של המחסום האפידרמלי בעור – זה שאחראי למניעת אבדן הלחות מהעור ולשמירה על לחותו. לכל זה יש כמובן השלכות על מרקם העור ועל מראהו. במקרים קיצוניים, העור מרגיש מיובש ומתוח, ולא משנה כמה תקפידו ללחח אותו, ההקלה היא קצרת טווח בלבד. לטווח ארוך, השלכות היובש הן האצת קצב הזדקנותו והופעה מוקדמת של קמטים, קמטוטים וצניחה של העור.
DNA CoFactor: פטנט ייחודי לשיפור מרקם העור והפחתת עומק הקמטיםאם גם אתם סובלים מעור יבש ופגום הזקוק לשיקום, כדאי שתכירו את DNA CoFactor – פטנט רשום אשר נבדק והוכח במחקרים קליניים כיעיל במיוחד לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת עומק הקמטים. על בסיס הפטנט פותחה סדרת ג'ובילסט, המיועדת לשיקום ולהזנה של עור יבש.

 

מה עומד מאחורי הפטנט?

הפטנט מבוסס למעשה על שני דברים ייחודיים:

  • קומפלקס נחושת-פפטידי – הקומפלקס מכיל נחושת המחוברת לפפטיד. הפפטיד פועל כמעין נשא טבעי שמחדיר את הנחושת לתוך תאי העור ומאפשר ספיגה טובה יותר שלה בתאים. הקומפלקס מעורר את ייצור הקולגן, האלסטין וחלבונים סוכריים, וכתוצאה מכך מאיץ את תהליכי התיקון ברקמת העור.
  • אנזימים מתקני דנ"א – המרכיב המרכזי השני בפטנט הם ליפוזומים מתמצית צמח הארבידופסיס. ליפוזומים אלה כולאים בתוכם אנזימים המתקנים את נזקי הדנ"א שנגרמים על ידי הרדיקלים החופשיים. בזכות המשיכה שלהם לקרומים של תאי העור, הליפוזומים פועלים כמערכת שיגור חכמה, המובילה את האנזימים הכלואים בה ומשחררת אותם באתרי המטרה בתוך התאים. כך, הם יכולים לפעול בדיוק וביעילות.

בנוסף לפטנט, תכשירי סדרת ג'ובילסט מכילים סרמידים המגינים על המחסום האפידרמלי מפני איבוד הלחות הטבעית של העור, חומצה היאלורונית, ויטמיני A ו-E, שמני שקדים, חוחובה ואגוז ברזילאי, קו-אנזים 10Q ומרכיבים נוספים הפועלים להעלאת רמת הלחות בעור ולהזנתו.

הודות לטכנולוגיות ההובלה המתוחכמות, סדרת ג'ובילסט פועלת ביעילות להעלאת רמת הלחות בעור, לשיפור הגמישות והחיוניות של העור, להפחתת קמטים, כתמים וסימני הזדקנות בעור, ולשיפור אחידות גוון העור.  

 

תכשירי הסדרה מהווים למעשה טיפול אינטנסיבי לעור יבש הזקוק לשיקום:

  • קרם יום אקטיבי – המעניק לחות והזנה ופועל לטשטוש קמטים, לשיפור מבנה העור וחיזוקו, להשבת החיוניות לעור ולהאטת תהליך ההזדקנות.
  • קרם לילה אינטנסיבי – הפועל להזנה ולהחייאת העור, לשיפור גמישותו, לטשטוש הקמטים ולהאטת תהליך הזדקנות העור.
  • סרום הזנה עשיר – הפועל להזנת העור, לטשטוש קמטים, לשיפור מבנה העור ולחיזוקו, לשמירה על הלחות הטבעית ולהאטת תהליך הזדקנות העור.
  • ג'ל ניקוי מרענן – המנקה את העור ביסודיות ובאופן אופטימלי, מבלי לגרום לתחושת יובש, תוך שמירה על רמת הלחות הטבעית של העור והאטת תהליך הזדקנות העור.
  • קרם עיניים מזין – המיועד להזנת העור באזור מתאר העין ולטשטוש קמטי הבעה ונפיחויות.
  • תמצית טיפולית – המיועדת להזנת מתמשכת של העור. התמצית מבוססת על 5 שמנים טבעיים המועשרים בחומצות שומן חיוניות, Q10 וויטמיני A ו-E.

 

אם הגעתם עד לפה, הנה מה שכדאי שתזכרו:

עור יבש ופגום זקוק לשיקום אינטנסיבי בעזרת מרכיבים אפקטיביים כדי למנוע את המשך הפגיעה במרכיבי העור, שמובילה להזדקנות מואצת, לנזקים ולהופעת קמטים וקמטוטים. DNA CoFactor הוא פטנט רשום שהוכח כיעיל במיוחד לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת עומק הקמטים. סדרת ג'ובילסט, המבוססת על הפטנט, מיועדת לשיקום ולהזנה של עור יבש, ומביאה לתוצאות מרשימות בהעלאת רמת הלחות, בהפחתת קמטים וקמטוטים, ובשיפור משמעותי של מרקם העור.

 

לאבחון עור אצל קוסמטיקאיות מורשות לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן