עסוקות לכאן: פילינג בשתי דקות!

פורסם ב: 17/04/2023

 

לזמנים צפופים: הפילינג שכדאי לכן להכיר מקרוב!

למרות חשיבותו הרבה של טיפול הפילינג הביתי להשגת תוצאה מיטבית, לא תמיד אנחנו מצליחות למצוא זמן לבצע אותו בבית. איך בכל זאת אפשר להכניס את טיפול הפילינג לשגרת הטיפוח הביתית מבלי להתאמץ יותר מדי? התשובה: רטיות פילינג מסדרת ABR קומפלקס

 

טיפולי הפילינג נמנים על הטיפולים הוותיקים והמוכרים ביותר בתחום האסתטיקה, ומככבים כבר שנים בעקביות בראש רשימת האמצעים היעילים ביותר לחידוש העור ולהצערתו. טיפולים אלה משמשים למגוון מטרות, החל מהבהרת כתמים דרך צמצום קמטים וקמטוטים ומיצוק העור, וכלה בטשטוש צלקות ובטיפול בעור שמן ואקנתי. הם מבוססים על קילוף והמסה של החומר הבין-תאי ושל תאי העור המתים בשכבות העור העליונות. כתוצאה מכך, מתרחשים בעור תהליכי חידוש ושיקום, כך שתאי העור המתים מוחלפים בחדשים.

לצד טיפולי הפילינג המקצועיים המבוצעים במכון הקוסמטי, פותחו בשנים האחרונות תכשירי פילינג המיועדים לבית. חשיבותו של טיפול הפילינג הביתי הוא בכך שהוא משלים את פעולת הפילינג במכון ומסייע לחדש את העור ולהשיג תוצאות מרשימות בחידוש העור ובמיצוקו, בהפחתת קמטים וכתמים ובטשטוש צלקות.

הבעיה היא שלמרות חשיבותו הרבה של טיפול הפילינג הביתי להשגת תוצאה מיטבית, לא תמיד אנחנו מצליחות למצוא זמן לבצע אותו בבית – למרוח את התכשיר על עור הפנים, להמתין ולשטוף אותו היטב – ולחזור על התהליך הזה מספר פעמים בשבוע. אז איך בכל זאת אפשר להכניס את טיפול הפילינג לשגרת הטיפוח הביתית מבלי להתאמץ יותר מדי?

התשובה לעסוקות: רטיות פילינג מסדרת ABR קומפלקס – רטיות עדינות, נוחות וקלות מאוד לשימוש, הפועלות לחידוש ולשיפור מרקם העור, מסייעות בהפחתת עומק הקמטים ומעניקות לעור גוון אחיד.

 

על מה מבוסס התכשיר, ומדוע הוא כל כך נוח לשימוש?

בדומה ליתר התכשירים בסדרת ABR קומפלקס, רטיות הפילינג מכילים נוזל חידוש המבוסס על חומצות אלפא ובטא הידרוקסי ועל רטינול – שלושת המרכיבים היעילים ביותר הידועים עד כה בחידוש העור, בשילוב עם תה ירוק, שהוא בעל תכונות הרגעה וריפוי.

חומצות האלפא הידרוקסי (AHA) פועלות לקילוף העור הן בשכבה העליונה והן בעומק העור, כאשר הן מעודדות את ייצורם של מרכיבים חשובים כמו קולגן ואלסטין, וכתוצאה מכך תורמות לחידוש העור ולשיקומו מנזקי גיל ושמש.

במקביל, נמצא שחומצות אלה מעניקות לעור לחות, הופכות אותו לגמיש ומוצק יותר, יוצרות אפקט התפחה ומעניקות לעור עובי, מבהירות את העור, מתקנות נזקי הפוטו אייג'ינג ועוזרות להגן על העור מפני הנזקים שנגרמים על ידי הרדיקלים החופשיים.
עם החומצות האלפא הידרוקסיות נמנות למשל, החומצה הלקטית, חומצה גליקולית וחומצות המופקות מפירות ומצמחים שונים.

החומצה הבטא הידרוקסית (BHA) פועלת למניעת התפרצות אקנה, פצעים וקמדונים, והיא יעילה מאוד לטיפול בעור אקנתי ושמן. זאת, תודות לכך שהיא מסיסת שומן ולכן חודרת לנקבוביות ולבלוטות החלב ומצליחה לקלף מתוכן את התאים המתים שהצטברו בהן. נוסף על כך, יש לה גם פעילות נוגדת דלקת, והיא מצליחה לדכא יצירת חומרים מעודדי בקטריות ודלקת בעור.

הרטינול הוא נגזרת של ויטמין A, שיעילותו הרבה נובעת מכך שהוא מגביר את תחלופת תאי העור ומאיץ את ייצור הקולגן בעור. כתוצאה מכך, הוא מאיץ את התחדשות התאים, מפחית קמטים וקמטוטים, ומשפר מצבי אקנה, וכן מצבים של פיגמנטציה וכתמי עור.

 

איך משתמשים במגבוני הפילינג?  

היתרון האדיר של המגבונים הוא בכך שהשימוש בהם נוח ופשוט מאוד, וזה לוקח לכל היותר 4 דקות!

כל מה שעליכן לעשות הוא להעביר בעדינות את המגבון על עור הפנים והמחשוף (על עור נקי ויבש), להמתין 3-4 דקות לספיגת החומר, ו... זהו. סיימתן את הפילינג. עכשיו אפשר למרוח את קרם הלחות או ההזנה שלכן, ולהמשיך בשגרת היום או הערב. ניתן להשתמש כל יום ועל פי המלצת הקוסמטיקאית.

 

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן