עולם הפילינג המקצועי

פורסם ב: 13/12/2021

פילינג במכון הקוסמטי: אחד הכלים היעילים ביותר לחידוש העור ולשיקומו

 

זה לא סוד שטיפולי הפילינג המבוצעים במכון הקוסמטי הם אחד הכלים היעילים ביותר לחידוש העור ולשיקומו. טיפולי הפילינג מאפשרים לטפל בקשת רחבה של בעיות ומצבי עור, החל מהבהרת העור, דרך טשטוש צלקות, קמטוטים וקמטים, וכלה במיצוק העור. תוצאות הטיפול נראות לעין באופן מיידי כבר לאחר הטיפול הראשון, ובהקפדה על רצף טיפולי, אחת לשבוע ועד 10 ימים - זהו טיפול האנטי-אייג'ינג האפקטיבי ביותר, והוא מאפשר לשמור על מראה בריא וצעיר למשך שנים רבות

 

מה חשוב לדעת לפני שעושים טיפול פילינג?
חשוב לזכור שמטרת טיפולי הפילינג איננה ליצור טראומה משמעותית, אלא לגרות את העור כדי לגרום לו להתחדש ולשקם אותו, וכן לעודד ולשפר קליטה של חומרים פעילים. לכן, מיד לאחר הטיפול העור נראה חדש, נקי, גמיש, עשיר יותר בלחות, חיוני ורגוע יותר.

 

סדרת הפילינגים המקצועית למכון הקוסמטי
סדרת הפילינגים המקצועית למכון הקוסמטי שלנו כוללת 5 תכשירי פילינג ייעודיים ועוצמתיים, המאפשרים לקוסמטיקאית המקצועית לבחור את הפילינג המתאים ביותר למצב העור ולצורכי המטופל, ולהשיג תוצאות נראות לעין וארוכות טווח.

 

החומרים הפעילים בסדרת הפילינגים המקצועית למכון הקוסמטי
תכשירי הסדרה מבוססים על חומרים פעילים משלוש קבוצות עיקריות:

 1. חומצות אלפא הידרוקסיות ובטא הידרוקסיות
 2. תמציות בוטניות – תמציות המבוססות על חומצות פרי, כגון מייפל, סוכר ענבים ותפוזים
 3. חומרים התומכים בפורמולה, בהתאם למטרה הטיפולית של התכשיר

עם זאת, מגוון התכשירים השונים בסדרה נבדלים זה מזה בעוצמה ובסוג הטיפול. זאת, בהתאם לפרופיל הטיפולי של התכשיר וכדי לאפשר כיסוי טיפולי לכל הגילאים ולכל מצבי העור, הצרכים ומטרות הטיפול, תוך התאמה מקסימלית ואישית.

כל אחד מהתכשירים מאופיין בעוצמה שונה, כאשר ככל שהעוצמה גדולה יותר, כך אחוז החומצות בתכשיר גבוה יותר ורמת ה-PH שלו נמוכה יותר. העוצמה מסומנת בספרות רומיות, החל בחלשה ביותר (I), וכלה בחזקה ביותר (V). כך למשל, עבור טיפול בעור רגיש, מותאם תכשיר פילינג בעל עוצמה חלשה יותר, ואילו לעור הזקוק לחידוש ולשיקום משמעותי, ניתן להתאים תכשיר פילינג בעל עוצמה חזקה יותר. בנוסף, מגוון התכשירים והעוצמה המשתנה שלהם מאפשרים לעבור בהדרגה מתכשיר בעל עוצמה חלשה יותר בטיפול היכרות, לטיפול עוצמתי יותר, תוך אתגור יכולתו של העור להתמודד עם הפילינג.

 

פילינג מס' 1: אלפא פילינג
פילינג אפקטיבי ביותר אך עדין המתאים לכל סוגי העור ובמיוחד לעור רגיש, וכן לטיפולי "היכרות" בעור שטרם התנסה בטיפולי פילינג, לנשים בהריון ומניקות.  הפורמולה מבוססת על חומצות אלפא הידרוקסיות וחומצה לקטית המופקת מגבינה. הפילינג פועל להמסת החומר הבין תאי מבלי לגרום ליובש או לגירוי, מסייע בהבהרת העור ועוזר לשיפור רמת הלחות בעור.

 

פילינג מס' 2: אנטי-אייג' פילינג
פילינג זה מתאים אף הוא לכל סוגי העור, אך בעיקר למי שזקוק/ה לטיפול אנטי-אייג'ינג. בנוסף לחומצות האלפא הידרוקסיות, הוא מכיל תוספת של תמצית ענבים שמסייעת לשפר את רמת הלחות, ובנוסף בעל אפקט ליפטינג.פילינג מס' 3: באלאנס פילינג
פילינג ייחודי המיועד במיוחד לטיפול באקנה ובפגעי עור. בנוסף לחומצות אלפא הידרוקסיות, הוא מכיל רטינול, וכן שמן אסאי כחומר תומך פעיל, שהוא בעל תכונות נוגדות דלקת, משקמות, מרפאות ומרגיעות.

 

פילינג מס' 4: רה-ניו פילינג
המטרה המרכזית של הפילינג היא לטפל בנזקי עור הנובעים מגורמים סביבתיים במטרה לחדש ולשקם את העור. בנוסף לחומצות אלפא הידרוקסיות, גם הוא מכיל רטינול, וכן ויטמין C כחומר התומך הפעיל. הפילינג יעיל מאוד בתיקון העור, בשיקומו ויכולת ההבהרה שלו, והטיפול בו מעניק לעור מראה ומרקם חלקים ובריאים יותר וגוון אחיד וקורן.

 

פילינג מס' 5: אקסטרים פיל
זהו פילינג עוצמתי במיוחד, שמבוסס על חומצות אלפא הידרוקסיות, רטינול ותמצית רימונים, אשר מעניקים לו ערך נוגד חמצון, כמו גם יכולת חידוש ושיקום אפקטיבית במיוחד.
* פילינג זה מחייב הכשרה מקצועית מיוחדת ב HL – קורס פילינג קוסמטי עמוק המעניק טכניקות ומיומנויות עבודה בתחום טיפולי הפילינגים.

מה כולל פרוטוקול הטיפול?

 • שלב ראשון: ניקוי העור
  בכל טיפולי הפילינג, השלב הראשון הוא ניקוי עור הפנים.
 • שלב שני: פילינג
  הקוסמטיקאית תבחר את הפילינג בהתאם למצב העור, לסוג העור ולצרכים הטיפוליים, ותניח אותו על עור הפנים למשך עשר דקות. בחמש הדקות הראשונות תיתכן תחושת עקצוץ ואדמומיות קלה. לאחר מכן, מוסר התכשיר בשטיפה.
 • שלב שלישי: ניקוי עמוק
  אם מצב העור מצריך ניקוי עמוק והוצאת נקודות שחורות, בשלב זה הקוסמטיקאית מבצעת חימום, ריכוך והתפחה של שכבת העור העליונה (הרקמה הקרנית), ואז מבצעת ניקוי עמוק. לאחר מכן מבוצע חיטוי של העור וסגירה של הנקבוביות.
 • שלב רביעי: וויט פיל – פילינג לאיזון והרגעה
  בשלב זה, מניחה הקוסמטיקאית פילינג ייחודי – ווייט פיל. זוהי  פילינג קרמית שרמת הPH שלו הוא 5.5 (רמת PH הטבעית של העור) אשר מבוסס על חלבוני גבינה וחומצה לקטית, בעלי יכולת מרשימה להפחית אדמומיות, שיפור  רמת הלחות בעור והזנה. בנוסף לאחר השימוש בוויט פיל רמת ה-PH תתאזן ותכין את העור לקליטת החומרים הפעילים.
 • שלב חמישי: החדרת חומרים פעילים
  העור כעת מוכן לקלוט חומרים פעילים, בהתאם להתוויית הטיפול שנקבעה על ידי הקוסמטיקאית. למשל, סדרת סי דה סקסס המבוססת על ריכוז גבוה של ויטמין C או חומרים פעילים שמעניקים לעור מיצוק, מילוי ואפקט מתיחה מסדרת פרפקט טיים.

 

לקביעת טיפול פילינג אצל קוסמטיקאיות מורשות לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן