סוד הטיפוח של אשלי גרהאם

פורסם ב: 10/03/2024

סודות הטיפוח של...
אשלי גרהאם

 

אשלי גרהאם משתמשת בסרום ויטמין C ממש מדי יום ביומו.

"אין לי זמן לשגרת טיפוח", היא סיפרה בראיון ל-US Magazine. "לפני שהבן שלי יצחק נולד, יכולתי לקחת את הזמן ולעשות מה שרציתי מתי שרציתי, אבל עכשיו זה באמת הכל עניין של אסטרטגיה ויעילות".

והסרום מבחינתה הוא בהחלט אסטרטגיה – להצערת העור.  

לאחר לידת בנה, הרגישה הדוגמנית היפה שהעור שלה מתחיל להיראות עמום ומבוגר יותר. היא התייעצה עם רופאת העור שלה, ד"ר שרין אידריס, שבתגובה שאלה אותה האם היא משתמשת בסרום ויטמין C. "כשאמרתי לא", היא מספרת, "היא הביטה בי בהלם טהור. עכשיו אני משתמשת בו כל יום, ואני בהחלט רואה הבדל עצום. הוא ממש האיר את העור שלי. אני אפילו לא תמיד משתמשת בקרם לחות מעליו, כי הוא סופר לחותי".

איזה תפקיד יש לסרום בשגרת הטיפוח של אשלי?


מהראיון עולה שהסרום ממלא למעשה מספר תפקידים, כאשר הוא משמש אותה כתכשיר אנטי-אייג'ינג, ובמקביל עוזר לחדש את העור שלה, וגם פועל לליחוח העור.

 

מדוע הוא כל כך יעיל?


סרום ויטמין C הוא אחד מתכשירי האנטי אייג'ינג האפקטיביים ביותר שקיימים. זאת, מאחר שהוא מכיל ריכוז גבוה יחסית של ויטמין C. הוויטמין הזה, שנקרא גם חומצה אסקורבית, ממלא תפקידים מרכזיים בעור שלנו ויש לו מגוון תועלות חשובות:

  • הוא מגן על העור מנזקים חמצוניים – הנגרמים על ידי הרדיקלים החופשיים, המולקולות ההרסניות הפוגעות בעורנו ומאיצות את הזדקנותו.
  • הוא שומר על עור צעיר – שכן הוא מעודד ייצור הקולגן. מחקרים מראים שמריחה עורית שלו מגרה ישירות יצירת קולגן חדש בשכבת הדרמיס.
  • הוא מבהיר את העור – ויטמין C הוא גם מרכיב חשוב המשמש להבהרת העור. הוא עושה זאת על ידי כך שהוא חוסם את הפעילות של האנזים טירוזינאז - האנזים האחראי ליצירת המלנין (פיגמנט)בעור בעת חשיפה לשמש.
  • הוא מגן על העור מפני נזקי הקרינה – ומצליח לנטרל את הרדיקלים החופשיים הנוצרים הן על ידי קרני ה-UVB והן על ידי קרני ה-UVA.
  • הוא פועל כנוגד דלקת – מעכב את היצירה של חלבונים דלקתיים בעור ומסייע בטיפול במצבי עור דלקתיים.
  • הוא מאיץ את שיקום העור ומתקן נזקים בדנ"א של תאי העור – כאשר הוא מגביר את יכולת התאים הפיברובלסטים לתקן פגיעות בדנ"א של תאי העור.

 

סרום ויטמין C מסדרת סי דה סקסס מבוסס על טכנולוגיית המיליקפסולות שמאפשרת לשמור את הוויטמין פעיל עד לשימוש בו. הוא מכיל ריכוז גבוה במיוחד של ויטמין C - 12% בג'ל ו-5% במיליקפסולות שמטרתן למנוע מהוויטמין להתפרק ולהתחמצן. ויטמין C הינו נוגד חמצון רב עוצמה המסיס במים ובשמן ובכך מאפשר תיקון והגנה גם בשכבות העור העמוקות.

בשימוש קבוע בסרום המקופסל תוכלי גם את לראות שיפור דרמטי במראה העור, שיתבטא בצמצום עומק הקמטים, הבהרת כתמי פיגמנטציה ושיפור המוצקות והאלסטיות של העור.

 

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן