איך שגרת הטיפוח תורמת לטיפולים האסתטיים

 

טיפוח העור או הזרקות וניתוחים פלסטיים?
השילוב ביניהם הוא התשובה האידיאלית

 

הזרקות וניתוחים הולכים יד ביד עם טיפוח עור. מדוע? כי התוצאות שלהם תלויות זו בזו. בעוד שניתוחים פלסטיים, בוטוקס וחומרי מילוי אחרים יגרמו לך להיראות נהדר באופן מידי – הקפדה על שגרת טיפוח מותאמת אישית בתכשירים מקצועיים וביקורים קבועים אצל הקוסמטיקאית תשדרג משמעותית את התוצאות, תעזור לשמר אותן ותבטיח שהעור שלך ייראה צעיר ויפה לאורך שנים

 

ההזרקות הקוסמטיות והניתוחים הפלסטיים זוכים לפופולריות שיא בשנים האחרונות, ובצדק, שכן הם חוללו מהפכה בתחום האסתטיקה, ומאפשרים כיום להיראות מעולה בכל גיל. אבל בין אם מדובר בהזרקות למילוי קמטים, בוטוקס או ניתוח למתיחת פנים – הטיפולים הרפואיים-קוסמטיים לבדם אינם מספיקים כדי להשיג תוצאה מושלמת. הקפדה על שגרת טיפוח מותאמת אישית בתכשירים מקצועיים וביקורים קבועים אצל הקוסמטיקאית יכולים לשדרג משמעותית את תוצאות הטיפולים הרפואיים-האסתטיים, לעזור להאריך את השפעתן ולהבטיח שהעור שלך ייראה צעיר, בריא וקורן לאורך שנים. איך בדיוק? הנה כמה מהדרכים:

 

 1. שדרוג התוצאות של החלקת העור

הקפדה על שגרת טיפוח בתכשירים מקצועיים יכולה לסייע לתוצאות של החלקת העור המושגות באמצעות ההזרקות והניתוחים. לדוגמה, שימוש בתכשירים המבוססים על פפטידים כמו ארגילרין ומטריקסיל, ועל נוגדי חמצון עוצמתיים כמו ויטמין C. כך למשל, הטיפול בסדרת פרפקט טיים, שמבוססת על ארגילרין ומטריקסיל, תומך בהשפעה ובתוצאות של הזרקות בוטוקס, וגם של טיפולים רפואיים-אסתטיים אחרים. פפטיד הארג'לרין, שנספג במהירות, פועל בדומה לבוטוקס, לעיכוב השחרור של מוליכים עצביים מסוימים שעוזרים לכיווץ השרירים, וכתוצאה מכך יכול לעזור משמעותית להשגה ולשימור תוצאות הבוטוקס בהפחתת קמטי ההבעה. הפפטיד מטריקסיל תומך בייצור הקולגן, ובכך עוזר לשפר ולשדרג את תוצאות ההזרקות והניתוחים למילוי הקמטים.
גם ויטמין C מעודד ייצור קולגן, ונמצא שמריחה עורית שלו מגרה ישירות את יצירת הקולגן בשכבת הדרמיס בעור. סרום ויטמין C מסדרת סי דה סקסס מבוסס על מיליקפסולות המכילות ריכוז גבוה של הוויטמין (17% חומצה אסקורבית) – פטנט המאפשר לשמר את הוויטמין עד לשימוש בו מבלי שיאבד מיעילותו.

 

 1. הצערת מרקם העור ומראהו


  בעוד שההזרקות והניתוחים עוזרים למתוח את העור, למצק אותו ולהעלים קמטים, הם אינם יכולים לתקן את מרקם העור ומראהו, שמושפעים הן משינויים תלויי גיל והן מהחשיפה היומיומית שלנו לנזקי הסביבה. גם אם העור נטול קמטים, הוא עדיין ייראה מבוגר ללא הקפדה על שגרת טיפוח נכונה. טיפולי פילינג במכון הקוסמטי המבוססים על חומצות אלפא ובטא ועל רטינול, בשילוב עם פילינג ביתי 1-2 פעמים בשבוע יעזרו להסיר את תאי העור המתים ולעודד תחלופת תאים, וכתוצאה מכך להשיג עור חלק, רענן, בריא וצעיר יותר למראה. דוגמה לטיפול פילינג מקצועי במכון הוא אקסטרים פיל – פילינג עוצמתי במיוחד, שמבוסס על חומצות אלפא הידרוקסיות, רטינול ותמצית רימונים, שהוא בעל יכולת חידוש ושיקום אפקטיבית במיוחד. לצורך הטיפול הביתי לחידוש העור פותחה במיוחד סדרת ABR קומפלקס. סדרת טיפוח מקצועית זו מכילה שילוב של חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות, כמו גם רטינול וויטמין C, שיוצרים סינרגיה המשפרת את יעילות הפילינג.

 

 1. ליחוח העור

  ניתוחים פלסטיים והזרקות אינם פותרים בעיות כמו יובש בעור ואבדן לחות, שמתרחשות עם הגיל בכל סוגי העור. עור חסר לחות ויבש אינו יכול להיראות נהדר גם אם הוא מתוח, והוא מסגיר את הגיל. יתירה מכך, היעדר לחות גורם לפגיעה במחסום העור, וכתוצאה מכך להאצת ההזדקנות שלו, כך שגם תוצאות הניתוח הפלסטי וההזרקות לא יישמרו זמן ארוך. הקפדה על שימוש יומיומי בתכשירים המכילים רכיבי לחות כמו חומצה היאלורונית תעזור ללחח את העור, לשמור על מחסום העור, לקדם תחלופת תאים בריאה ולהפחית את סימני ההזדקנות. שילוב בין הזרקת חומצה היאלורונית כחומר מילוי והחדרתה בתכשירים קוסמטיים יוביל לתוצאות מרשימות במיוחד, שכן מעבר להיותה חומר מילוי, החומצה ההיאלורונית ממלאת תפקידים חשובים בעור שלנו, בהם יכולתה המופלאה לספוח ולאגור מים בעור, יכולת לחידוש ולשיקום העור ופעילות אנטי אייג'ינג. למטרה זו במיוחד נועדה סדרת ויטאלייז – העלאת רמת הלחות בעור ושיפור מוצקותו ומראהו הצעיר. הסדרה מבוססת על חומצה היאלורונית בשילוב עם רכיבים נוספים שנמצאו במחקרים כבעלי יכולת לעודד את הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית בעור, בהם חומצה לקטית, ויטמיני A, C ו-E, פפטידים, תה ירוק ושמני בוראג', קוקואי, מקדמיה ואגוז ברזיל. הסדרה כוללת קלינזר, סרום לחות אינטנסיבי, קרם יום לחותי וקרם לילה לחותי, מסכה לחותית וקרם עיניים. בוסט מיוחד של לחות מעניקים הסרום האינטנסיבי והמסכה הלחותית. תכשירי הסדרה פועלים ביעילות להעלאת רמת הלחות בעור ולמניעת התאדות הלחות הטבעית, ומעניקים לעור נפח, רכות וגמישות, משפרים את מוצקות העור ומצמצמים את עומק הקמטים.

 

 1. הבהרת העור וטיפול בבעיות פיגמנטציה

  כתמים ובעיות פיגמנטציה יכולים לבגר את מראה העור, גם אם הוא נראה מתוח ומוצק. לכן, שילוב של טיפולים במכון עם טיפוח העור באמצעות תכשירים מקצועיים המיועדים להבהרת העור יעזור לשדרג משמעותית את תוצאות הטיפול. כך למשל, המסכה המבהירה מסדרת ABR קומפלקס מכילה חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות, שבנוסף לחידוש מרקם העור גם פועלות ביעילות להבהרת העור, וכן רטינול, ויטמין C ומיץ לימון, שאף להם יש יכולת להבהיר את העור. התוצאה: כבר בתוך שימוש של כ-8-12 שבועות תראו שיפור ניכר בגוון העור ובאחידותו. לטיפול יומיומי מומלץ מאוד להשתמש בסרום המחדש מסדרת ABR קומפלקס, שמבוסס על חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות ורטינול המאוחסן במיליקפסולות.

 

 1. הפחתה של תופעות הלוואי הכרוכות בניתוחים פלסטיים והאצת ההחלמה והריפוי

  לפני שאת קובעת תור לניתוח פלסטי, התייעצי עם הקוסמטיקאית שלך. סדרת טיפולים במכון הקוסמטי לפני ואחרי הניתוח, בשילוב עם הקפדה על שגרת טיפוח, יעזרו לצמצם למינימום את תופעות הלוואי ולשפר משמעותית את התוצאות.
  כדי להשיג תוצאות מיטביות, כדאי להתחיל חודשיים-שלושה לפני הניתוח ולבצע 4-6 טיפולים, שיסתיימו כשבוע לפני הניתוח. מטרת הטיפול בשלב זה היא לשפר את גמישות העור ולמצק אותו. זאת, באמצעות עיסוי לימפטי, שנועד למנוע התפתחות בצקות, לשפר את הגמישות והטונוס שלו ולהמריץ את זרימת הדם לאזור הניתוח, במטרה לשפר ולהאיץ את הריפוי בהמשך.
  בשלב שלאחר הניתוח, הטיפולים במכון הם מעין "מקצה שיפורים" קוסמטי, שנועד להרגיע את העור – פעולה חיונית לאחר הטראומה שעבר, להאיץ את הריפוי והשיקום, להפחית את שטפי הדם והאדמומיות, לסייע לפיזור הבצקת, להעלות את רמת הלחות בעור ולזרז את התחדשותו.

 

לסיכום, מה חשוב לזכור?

 • הטיפולים הרפואיים-קוסמטיים חוללו מהפיכה בתחום האסתטיקה, אך הם לבדם אינם מספיקים כדי להשיג תוצאה מושלמת. הקפדה על שגרת טיפוח מותאמת אישית בתכשירים מקצועיים וביקורים קבועים אצל הקוסמטיקאית יכולים לשדרג משמעותית את תוצאות הטיפולים הרפואיים-האסתטיים, לעזור להאריך את השפעתן ולהבטיח מראה צעיר לאורך שנים.
 • הקפדה על שגרת טיפוח בתכשירים מקצועיים ועל ביקורים במכון הקוסמטי יכולה לסייע לתוצאות של החלקת העור המושגות באמצעות ההזרקות והניתוחים.
 • כמו כן, שילוב של הטיפול במכון עם שגרת טיפוח בתכשירים מקצועיים יכולה להשלים את התוצאות בתחומים שבהם ההזרקות והניתוח אינם יכולים לעזור – הצערה של מרקם העור ומראהו, ליחוח העור והבהרת כתמי פיגמנטציה.
 • טיפולים במכון הקוסמטי ובתכשירים מקצועיים בבית הם גם כלי עזר חשוב בהפחתה של תופעות הלוואי הכרוכות בניתוחים פלסטיים ובהאצת ההחלמה והריפוי.

 

לכתבות נוספות לחצי כאן

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן