עשי \ אל תעשי: טיפולי פנים

כך תשמרי על תוצאות טיפול הפנים
images

עשי \ אל תעשי: טיפול פנים

טיפולי פנים במכון הקוסמטי כבר מזמן הפכו לחלק מהותי משגרת הטיפוח הקבועה, ולכן ריכזנו לכן את הדגשים לשמירה מיטבית על תוצאות הטיפול

 

לפני שימוש בכל תכשיר חשוב לקרוא ולוודא את 'אופן השימוש' במוצר, אך האם ידעת שאפילו לטיפול הפנים אצל הקוסמטיקאית מומלץ לבוא מוכנות ולהיערך לקראתו ואחריו? הנה כל מה שאת צריכה לדעת לקראת הטיפול הבא אצל הקוסמטיקאית: 

באיזו תדירות מומלץ ללכת לקוסמטיקאית?

התשובה תלויה כמובן במצב העור, בסוג הטיפול הנחוץ ובתוכנית הטיפול שמותאמת על ידי הקוסמטיקאית. למשל, האם מדובר בעור צעיר שבו התוכנית נועדה בעיקר למנוע או לעכב את הזדקנות העור, או לחילופין, בעור שכבר מראה סימני הזדקנות ומראה עייף וחסר חיות, ואולי אף סימנים מתקדמים כמו קמטים עמוקים? האם מדובר בעור בריא, או בעור הסובל מאקנה או מפיגמנטציה?

 

 באופן כללי, הסדרה הראשונית של הטיפולים תהיה בחלק גדול מהמקרים אינטנסיבית יותר, ותבוצע בתדירות גבוהה יותר, כאשר לאחר סיום התהליך, טיפולי התחזוקה מתבצעים בתדירות של אחת לחודש וחצי עד חודשיים לערך.

 

לדוגמה, במצבי אקנה, סדרת הטיפולים הראשונית, שבמהלכה מבצעת הקוסמטיקאית ניקיון עמוק ויסודי של הנקבוביות החסומות ומתמקדת בהורדת הכושר הזיהומי של החיידקים, כוללת בין שניים לשישה טיפולים, המבוצעים בתדירות של אחת לעשרה ימים. בתום השלב הזה מגיע שלב השיקום, שבו ניתן לרווח יותר את זמני הטיפול, ולבצעם בתדירות של אחת לשלושה שבועות.

 

מה מומלץ ומה לא כדאי לעשות אחרי טיפול פנים?

 

  • עשו: הניחו לנקבוביות שלכן, שזה עתה עברו ניקוי יסודי ועמוק, לנשום אחרי הטיפול.

 

  • אל תעשו: אל תניחו מייק-אפ על העור ואל תתאפרו, כדי לא לסתום את הנקבוביות.

 

  • עשו: אם אתן יכולות להרשות לעצמכן, נסו לתפוס תנומה או לפחות לנוח לאחר הטיפול, הניחו לרקמות העור להמשיך להתרגע למשך מספר שעות לפחות.

 

  • אל תעשו: אל תמהרו לחזור לעבודה ולפעילויות מלחיצות, וגם כדאי להימנע מפעילות גופנית ממש לאחר הטיפול. 

 

  • עשו: מומלץ לשתות תה ירוק או מי לימון חמימים, שיעזרו לשפר את המטבוליזם, להרגיע את הגוף ולטהר את העור.

 

  • אל תעשו: הימנעו ככל האפשר מלהסתובב באזורים עם זיהום אוויר או במקומות צפופים לאחר הטיפול, כדי לא להחדיר זיהום לנקבוביות שזה עתה טופלו.

 

 

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן

 

 

כתבות נוספות

הסוד של אשלי גרהאם

בואו נודה באמת, להיראות טוב זו לא תמיד עבודה קלה! אבל עבור הכוכבים הגדולים המראה הוא חלק מהותי מהמקצוע, אז מהם הסודות שמעניקים להם את הלוק ההוליוודי? הפעם - זה הסוד של הדוגמנית אשלי גראהם >>

מה זה SPF ואיך ניתן למנוע פיגמנטציה בתקופת הקיץ?

כתמי שמש, נמשים, פיגמנטציה וקמטים- איך שומרים על עור הפנים בתקופת הקיץ? כל הפרטים מחכים לכן בכתבה המקצועית שלנו>>

לימודי קוסמטיקה מקצועית: איך יודעים באיזה מוסד לבחור?

חולמת לעבוד בתחום הקוסמטיקה המקצועית? זו הכתבה בשבילך! מידע על לימודי קוסמטיקה מקצועית - איפה ללמוד? מה הסילבוס? מי המרצים? ועוד! היכנסי >>