מה הסוד לעור הקורן של קים קרדישיאן?

סודות הטיפוח של...
קים קרדישיאן

 

קים קרדישיאן היא מלכת האינפלואנסריות – וגם אחת ממובילות הדעה בכל מה שקשור לטיפוח העור. על טיפול אחד היא שמה דגש מיוחד: פילינג המבוסס על חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות.

"את חייבת להוסיף טיפולי פילינג לשגרת הטיפוח שלך", היא אמרה לא מזמן בראיון שבו נשאלה מה סוד העור הקורן שלה.

למרות התדמית הזוהרת, לא תמיד היה לקים קרדישיאן עור כה יפה ובריא. תמונות שלה מהעבר מסגירות עור הרבה פחות חלק, ועם לא מעט כתמי פיגמנטציה. "טיפולי הפילינג פועלים על ידי הסרת השכבה העליונה של תאי עור מתים, כולל כל הזיהום והפגמים. אחרי הפילינג מתגלה שכבת עור חדשה, בהירה וזוהרת יותר."

איזה תפקיד יש לפילינג בשגרת הטיפוח של קים?


מהראיונות עם קים, וגם עם יועצת היופי המפורסמת שלה, ג'ואנה צ'ץ', שמייעצת למפורסמות וסלבריטאיות רבות, עולה שהפילינג עוזר לה להשיג עור בריא וזוהר יותר, שכן הפילינג מסיר את תאי העור המתים שעלולים לסתום את הנקבוביות, וגם לטפל בקמטים וקמטוטים.
בנוסף לטיפול בתכשיר פילינג פעמיים בשבוע, קים משתמשת ברטיות פילינג. היתרון החשוב שלהן: הן עדינות וקלות לשימוש, כך שניתן להשתמש בהן יום יום, וכך לעודד את התחדשות התאים ולשפר משמעותית את מראה העור.

 

מדוע פילינג המבוסס על חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות הוא כה יעיל?


טיפולי הפילינג, ובפרט אלו המבוססים על חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות, נחשבים כיום לטיפולים המובילים לחידוש העור. הנה כמה מהתוצאות של שילוב טיפולי פילינג בשגרת הטיפוח:

  • פתיחת הנקבוביות החסומות – הסרת התאים המתים מסייעת לפתוח את הנקבוביות החסומות, ועל ידי כך מונעת התפרצויות אקנה והתפתחות פצעים וקומדונים.
  • איזון שמנוניות יתר – עור שמן ייראה נקי ומאוזן יותר.
  • העור נראה בריא ואחיד יותר – הפילינג גורם להמסת החומר הבין-תאי ולקילוף תאי העור המתים, שנושרים ומפנים מקום לתאים חדשים וצעירים. בעקבות זאת, כבר בטווח הקצר ניתן להיווכח שהעור נראה בריא יותר, ובעל מרקם אחיד יותר.
  • העור ייראה מוצק וגמיש יותר – שכן פעילות הפילינג מגבירה את ייצור הקולגן והאלסטין, החלבונים החיוניים לשמירה על המבנה והאלסטיות של העור.
  • העור נראה בהיר יותר – רקמת העור החדשה שמופיעה במקום התאים המתים שנושרים ומוסרים בפעולת הקילוף תיראה בהירה יותר, וגוון העור יהיה אחיד יותר.
  • שיפור ניכר בנזקי שמש – פעילות הקילוף וההבהרה תביא לשיפור ניכר במראה של כתמי שמש ופיגמנטציה.
  • העור נעשה רווי יותר בלחות – החומצות האלפא הידרוקסיות מעודדות את הייצור של חומצה היאלורונית, שסופחת אליה מים, ועל ידי כך מספקת לעור לחות ונפח. כתוצאה מכך, העור ייראה רך, רווי וגמיש יותר.
  • ספיגה טובה יותר בעור של תכשירים קוסמטיים – שאף היא תוצאה של הסרת התאים המתים ופתיחת הנקבוביות החסומות.

 

אחד הפילינגים היעילים ביותר המבוססים על חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות שכדאי לך לשלב בשגרת הטיפוח שלך הוא סופר ליפט - פילינג שמטרותיו העיקריות הן לחדש את העור ולהעניק לו אפקט מיצוק ומתיחה. בנוסף לחומצות, הוא מכיל גם רטינול ותמציות ענבים ותאנים. הוא ממריץ את ייצור הקולגן, מטשטש קמטים וקמטוטים ומעניק לעור אפקט מתיחה ומיצוק, מרקם חלק ומראה צעיר יותר.

לצד תכשיר יעיל זה, שמיועד לטיפול 1-2 פעמים בשבוע, מומלץ מאוד לשלב, בדיוק כמו שעושה קים, טיפול ברטיות פילינג. למטרה הזו פותחו מגבוני הפילינג מסדרת ABR קומפלקס – רטיות עדינות, נוחות וקלות מאוד לשימוש, הפועלות לחידוש ולשיפור מרקם העור, מסייעות בהפחתת עומק הקמטים ומעניקות לעור גוון אחיד. בדומה ליתר התכשירים בסדרת ABR קומפלקס, מגבוני הפילינג מכילים נוזל חידוש המבוסס על חומצות אלפא ובטא הידרוקסי ועל רטינול, בשילוב עם תה ירוק, שהוא בעל תכונות הרגע וריפוי.

 

לכתבות נוספות לחצי כאן

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן