את בידיים טובות

פורסם ב: 28/07/2022

את בידיים טובות: כל הסיבות להתמיד בטיפולי פנים אצל הקוסמטיקאית שלך

 

טיפול פנים אצל הקוסמטיקאית הוא חלק חיוני בשגרת הטיפוח, אבל הוא גם הרבה יותר מזה. הנה חמש סיבות טובות מדוע את יכולה להיות בטוחה שאצל הקוסמטיקאית שלך, את יכולה להיות בטוחה שאת בידיים הכי טובות

 

טיפול פנים אצל הקוסמטיקאית הוא לא רק חלק חיוני בשגרת הטיפוח שלנו. הקוסמטיקאית היא קודם כל אשת מקצוע מיומנת, שלמדה מאות שעות כדי ללמוד כיצד לאבחן במדויק את מצב העור ואת הבעיות המאפיינות אותו, הטיפול שלה הוא מקצועי, מקיף ויסודי הרבה יותר מהטיפול הביתי היומיומי, וגם החומרים שהיא משתמשת בהם אפקטיביים ואינטנסיביים יותר לשיקום העור.

 נוסף על כל אלה, הקוסמטיקאית היא גם הרבה יותר מאשר אשת מקצוע – היא הופכת לאשת הסוד שלך, שהופכת את הטיפול גם לחוויה נעימה, מרגיעה ומפנקת.

 הנה חמש סיבות מדוע הקפדה על שגרת טיפול קבועה אצל קוסמטיקאית מקצועית היא הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות עבור העור שלך, ולמה את יכולה להיות בטוחה שאצל הקוסמטיקאית שלך, את באמת בידיים טובות:

 

 • זו לא רק התוצאה, זו במידה רבה גם הדרך
  קוסמטיקאית מקצועית היא הרבה יותר מאשר "רק" אשת מקצוע שתאבחן ותפתור את הבעיה הספציפית בעור שלך. חלק בלתי נפרד מהביקור במכון הקוסמטי הוא גם החוויה שמעניקה הקוסמטיקאית, חוויה שמתבטאת באווירה הנעימה והמרגיעה, בטיפול המפנק, שבנוסף למטרה הטיפולית שלו גם מסייע להפחית מתחים ולהעלות את מצב הרוח, ומעבר לכל זה – היא אשת הסוד שאת רוכשת במהלך הטיפולים. לכל זה יש חשיבות רבה לא פחות מאשר לטיפול עצמו.

 

 

 • היא מקצועית ומיומנת 
  תוכניות הלימודים המקצועיות לקוסמטיקאיות כוללות לפחות כ-700 שעות לימוד וכוללות לימודים תיאורטיים מעמיקים, שמקנים לקוסמטיקאית ידע עיוני נרחב ומגוון בתחומים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה ודרמטולוגיה, כימיה קוסמטית, מכשור חשמלי, טכניקות ושיטות עבודה, החדרת חומרים ועוד. זאת, בנוסף להיבטים קריטיים כמו בטיחות ויחסי מטפל-מטופל, וכמובן למאות שעות של התנסות המעשית, שכוללות הכשרה, תרגול והתנסות בטכניקות, בשיטות טיפול ובתכשירים שונים. לכן, כשאת מגיעה לטיפול אצל קוסמטיקאית מקצועית, את יכולה להיות בטוחה שאת באמת בידיים טובות.

  • היא תדע לאבחן באופן מדויק את סוג העור, מצבו וצרכיו 
  כדי להשיג תוצאות משמעותיות ואפקט ארוך טווח שיישמר לשנים, לא מספיק לדעת להתאים את התכשיר הנכון. חשוב מאוד לאבחן באופן מדויק את סוג העור, את מצבו ואת צרכיו השונים כדי להגדיר את מטרות הטיפול ולהחליט על תוכנית טיפול אישית שתשמש להשגת המטרות הללו. על תהליך האבחון וההתאמה חוזרת הקוסמטיקאית במהלך תקופת הטיפול, שכן העור אינו נותר במצב סטטי, אלא יכול להשתנות, בין אם כתוצאה מהטיפול עצמו, ובין אם כתוצאה מגורמים סביבתיים ופיזיולוגיים פנימיים.

 

 • הטיפול המקצועי הינו יסודי ואפקטיבי בהרבה מהטיפול הביתי
  גם אם את מקפידה מאוד על שגרת טיפוח קבועה – על ניקוי העור, על ליחוח והזנה יומיומיים שלו, על שימוש במסכות ובתכשירי פילינג – עדיין, הטיפול המקצועי במכון הקוסמטי הוא הדרך האפקטיבית ביותר לחידוש העור ולשיקומו. למעשה, הוא מהווה את הבסיס לכל מטרה טיפולית, בין אם מדובר בטיפולי אנטי-אייג'ינג, בטיפולים להחדרת לחות, טיפולים להבהרת העור או טיפול בעור הסובל מאקנה. לצד זאת כמובן, הטיפול הביתי מהווה השלמה חשובה, שמאפשרת לשפר את התוצאות המושגות במכון ולשמר אותן.

 

 • התכשירים המקצועיים שהיא משתמשת בהם הם בעלי אפקטיביות גבוהה במיוחד, ועומדים בתקנים ובסטנדרטים בינלאומיים מחמירים
  תכשירי הטיפוח המקצועיים שמתאימה לך הקוסמטיקאית מכילים ריכוז גבוה של המרכיבים הפעילים. תכשירים אלה משלבים לרוב מגוון רכיבים, שכל אחד מהם פועל במנגנונים שונים, וביחד הם פועלים בסינרגיה. לכן, האפקטיביות שלהם גבוהה במיוחד. כדי להבטיח את יעילותם ובטיחותם תכשירי הקוסמטיקה המקצועיים חייבים לעמוד בתקנים ובסטנדרטים בינלאומיים מחמירים במיוחד, ולעבור בדיקות ובקרת איכות קפדניות.

 

 

 

להקפדה על שגרת טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית מקצועית יש חשיבות רבה. המיומנות הגבוהה של הקוסמטיקאית באבחון ובהתאמה של תוכנית הטיפול לסוג ולמצב העור שלך, הטיפול המקצועי, החומרים האפקטיביים והאינטנסיביים שהיא משתמשת בהם, ומעל לכל, החוויה הנעימה, המרגיעה והמפנקת שהיא מעניקה לך – כל אלה ועוד הן הסיבות הטובות ביותר להפקיד את עור הפנים בידיים המקצועיות והמיומנות של הקוסמטיקאית שלך.

 

לאבחון עור ורכישת מוצרים דרך קוסמטיקאיות מורשות בפריסה ארצית לחצי כאן

לכתבות נוספות לחצי כאן

קוסמטיקאית ועדיין לא חברת מועדון? לחצי כאן