אודות

מותג HL – מותג הקוסמטיקה המקצועית של ישראל, נוסד לפני כארבעה עשורים כמותג מוביל בחברת פרמה קוסמטיקס.

כבר בשנותיו הראשונות חרט המותג על דגלו את השאיפה למקצועיות ולחדשנות מתמדת. כיום, החברה נמנית בין המעבדות המתקדמות בעולם לפיתוח ולייצור תכשירי קוסמטיקה מקצועיים ומייצאת מוצרים לשווקים בכל רחבי העולם. בתחילה נמכרו הקרמים ותכשירי הטיפוח לחברות מובילות בחו"ל תחת מותגים פרטיים, וכאשר גדל הביקוש למוצרים המקצועיים האיכותיים, הוקם המותג, שנקרא בתחילה "מעבדות הולילנד קוסמטיקס"  (Holyland Laboratories)– שם המייצג את השורשים הישראלים של החברה בארץ.

בעשורים שחלפו מאז - הפך המותג, ששמו שונה כיום ל – HL, לשם נרדף לפתרונות מקצועיים לטיפול ולטיפוח עור הפנים והגוף. הידע והניסיון שנצברו במהלך השנים הובילו לפיתוח ולייצור מגוון רחב מאוד של פתרונות חדשניים ומתקדמים, המותאמים למצבי עור ספציפיים ואשר מבטיחים תוצאות מרשימות, המובילות לתיקון ולשיפור מובהק במראה העור. בזכות כל אלו, כמו גם בזכות האמינות והמקצועיות הבלתי מתפשרות, הודות להכשרות המקצועיות, לידע ולניסיון המעשי שמעביר צוות ההדרכה המקצועי של HL, זוכה החברה להערכה רבה בקרב קוסמטיקאיות בארץ ובעולם.

המדע מאחורי הפיתוח

הפיתוח של הפורמולות הייחודיות של HL מתבצע באופן בלעדי בחברה עצמה, ומבוסס על יישום המחקר והידע המדעיים המתקדמים והעדכניים ביותר בתחום, על טכנולוגיות חדשניות ועל רכיבים פעילים שנבדקו ונחקרו קלינית.

בתהליכי המחקר והפיתוח מושם דגש מרכזי על בטיחות התכשירים, על איכותם ועל יעילותם.

המוטו  "Always Active" (תמיד פעיל) מלווה את לוגו החברה ומשקף את מהותה: תכשירים המבוססים על חומרי גלם פעילים אשר מעניקים תוצאות ממשיות ובמקביל, עשייה פעילה ושאיפה מתמדת להבאת פתרונות חדשניים ויעילים.

שוק בינלאומי

במקביל לשיווק לקוסמטיקאיות בישראל, הפך מותג HL במשך השנים לאחד מיצואני הקוסמטיקה הגדולים בישראל, וזכה שוב ושוב בתואר "יצואן מצטיין" ובפרסי מצוינות בקוסמטיקה. נציגויות החברה פרוסות במעל 50 מדינות ברחבי העולם: החל מארצות הברית, דרך קנדה, רוסיה, גרמניה, אוסטרליה, ניו-זילנד, רומניה, וכלה בהונג קונג, קוריאה, דרום אפריקה ועוד.

המפעל ייצור כחול-לבן

מוצרי HL  מיוצרים במפעל מתקדם וחדשני אשר בבעלות המותג. בהתאם לסטנדרטים הגבוהים והבלתי מתפשרים של HL, מפעל החברה פועל על פי תקנים בינלאומיים לבריאות העור ולאיכות בעולם – בהתאם לתקן ייצור GMP ותקן איכות 9001 ISO, המבוסס על התקן האירופאי המחמיר 22716 ISO, המגדיר כללים לייצור קוסמטיקה בתנאים נאותים.

תהליכי הייצור עוברים בקרת איכות מחמירה, כאשר מחלקת בקרת האיכות של החברה מבצעת בדיקות ובקרת איכות קפדניות בכל שלבי הייצור. כמו כן, מעבדות החברה פועלות באישור משרד הבריאות הישראלי.
על תהליך המחקר והפיתוח ב-HL אמונים כימאים ורוקחים בעלי השכלה וניסיון בתחום, אשר פועלים בהתמדה לפיתוח פורמולות מתקדמות ולשיפור מתמיד של הפורמולות הקיימות.

יכולות החברה במחקר ופיתוח מעניקות ל-HL אפשרויות מגוונות החל מהתאמת תכשירים קיימים לשווקים שונים, וכלה בפיתוח מוצרים ייחודים לקהלים ייעודים. מוצרי HL עוברים התאמה לוקאלית לעור הפנים הישראלי ולתנאי מזג האוויר בישראל, זאת בשונה מחברות שתהליכי הפיתוח והייצור שלהן נעשים בחו"ל.

הטכנולוגיות החדשניות של HL

במקביל לפיתוח הפורמולות, שוקדת חברת HL בהתמדה על פיתוח טכנולוגיות חדשניות ופטנטים מתקדמים, המאפשרים להעצים את הטיפול הקוסמטי ולהשיג תוצאות אפקטיביות וארוכות טווח. אחת מהן, לדוגמה, היא טכנולוגיית המיליקפסולות שעליה מבוססים הסרומים של HL. מטרתה של טכנולוגיית האנקפסולציה (encapsulation), שפותחה במעבדות HL היא 'לארוז' את החומר הפעיל במיליקפסולות ולהגן עליו מתהליכי חמצון.

בדרך זו החומר הפעיל נשמר באופן הטוב ביותר וחודר באופטימליות לעור. תהליך זה מבטיח שחרור מבוקר ויעיל של החומר הפעיל, תוך קבלת שכבה אחידה על העור.

דוגמה נוספת היא סדרת ג'ובילסט, הפועלת לשיקום עור יבש והזנתו. סדרה ייחודית זו מבוססת על פטנט בלעדי לחברה -DNA CoFactor  אשר נבדק והוכח במחקרים קליניים כיעיל במיוחד לשיפור מרקם העור ולהפחתת עומק הקמטים. הסדרה מכילה קומפלקס נחושת-פפטידי, אנזימי תיקון DNA, סרמידים, חמאות וחומצה היאלורונית הפעילים להעלאת רמת הלחות בעור ולהזנתו.

מרכז הדרכות חדשני

ידע נרחב וניסיון מעשי מקצועי לקוסמטיקאיות הם הבסיס לכלל הפעילות ולקיום מערכת יחסים ושיח טובים ומועילים בין אנשי המקצוע לבין לקוחותיהם.

אנו ב HL – חברת הקוסמטיקה המקצועית של ישראל, מאמינים שהקניית ידע וניסיון היא חובתנו כלפי הלקוחות שלנו, במטרה לקדם את הפרקטיקה הקוסמטית ולהקנות לקוסמטיקאיות שיטות טיפול ועבודה מתקדמות.

תחום ההדרכה ב-HL מתפתח ונבנה במרוץ השנים ונפתחות בו תוכניות הכשרה וקורסים ייחודיים ומגוונים. הקורסים, המועברים על ידי צוות ההדרכה המקצועי של HL, מתקיימים באופן תדיר במהלך השנה במרכז ההדרכות של החברה אשר ממוקם בת"א.

בנוסף, במרכז ההדרכות מתקיימות הדרכות תיאורטיות ומעשיות על אופן השימוש בתכשירי HL המקצועיים שנמכרים לקוסמטיקאיות בלבד, וקורסים מתקדמים אשר נועדו להקנות ערך מוסף עבור הקוסמטיקאיות בתחומים מגוונים כגון שיווק, מיתוג ופרסום ברשתות החברתיות.
הקורסים וההדרכות נערכים במרכז ההדרכות החדש והמשוכלל של HL, ברחוב נירים 4 בתל אביב. מרכז ההדרכה של HL מהווה מקור עשיר לידע ולכלים מעשיים עבור הקוסמטיקאיות, כאלו שנועדו לעזור להן להשיג תוצאות מקסימליות בטיפול בלקוחות.

החזון והערכים שמנחים אותנו

מתחילת הדרך ב-1984 ועד היום, כש-HL הפכה למותג מקצועי מוביל המשווק תכשירי קוסמטיקה מקצועיים ברחבי העולם, החזון המנחה אותנו הוא לאפשר לנשים וגברים ליהנות מעור בריא, צעיר ויפה. תכשירי החברה משקפים את מהות החזון הזה – פורמולות מתקדמות המעניקות תוצאות ממשיות ומאפשרות טיפולי עור מותאמים אישית המובילים לתוצאות משמעותיות, נראות לעין וארוכות טווח.

החזון של HL מניע אותנו לחדשנות מתמדת, לשימוש בחומרי גלם פעילים ייחודיים, לשמירה על קיימות ואחריות תאגידית, ולפיתוח והעשרה של ההון האנושי המקצועי על ידי הקניית ידע וניסיון מעשי לקוסמטיקאיות.

 

לצפייה בקטלוג המוצרים לחצו כאן >> https://bit.ly/3aGhkEQ

 

לקוחות מרוצות מספרות

 • גל אלבז
  גל אלבז

  לאחרונה רכשתי  טיפות הקסם וקרם הידרו סופט
  מסדרת RENEW FORMULA והעור שלי מרגיש נפלא, קורן ובריא
  נ.ב טיפות הקסם משמשות גם כבסיס מעולה לאיפור

  ממליצה בחום

 • אלעד עוזרי
  אלעד עוזרי

  מבחינתי חיי נחלקים לשניים… לפני שגיליתי את הנוזל לחידוש אקטיבי מסדרת ALPHA BETA של HL ואחרי… כל חיי סבלתי מעור שמן ומאז שאני משתמש בו על בסיס יומיומי העור שלי חלק. מאוזן ונראה הרבה יותר בריא

 • ישראל בן יקר
  ישראל בן יקר

  לאחרונה התחלתי להשתמש בתכשירי סדרת B FIRST לגבר בד"כ אחרי גילוח העור שלי מאד רגיש ואדמומי, הסרום, הקרם והאפטר שייב באלם פשוט נותנים לי מענה מצוין והעור נראה בריא ורגוע

   

 • ליאור כהן
  ליאור כהן

  מגיל צעיר סבלתי מעור בעייתי ואקנה וזה מאוד הפריע לי. בעזרת מוצרי סדרת DOUBLE ACTION של HL וטיפולי פנים סדירים אצל קוסמטיקאית הצלחתי לאזן את העור והמצב השתפר פלאים

 • הילה דביר
  הילה דביר

  כבר למעלה מ 10 שנים שאני משתמשת במוצרי HL, הכרתי אותם שניהלתי את ספא הולמס פלייס
  מאז אני משתמשת במוצרי סדרת BIO REPAIR הם איכותיים, נעימים, מריחים נפלא והכי חשוב יעילים

 • ורד קוזה
  ורד קוזה

  במשך שנים רבות נחשפתי לשמש ולכן יצאו לי המון כתמים על העור, בזכות התכשירים המצוינים מסדרת DERMALIGHT של HL הצלחתי להתגבר על התופעה ולזכות בגוון אחיד של העור

 • חגית בוחניק
  חגית בוחניק

  מאז שהתחלתי להשתמש במוצרי HL ובמיוחד בסדרת JUVELAST העור שלי נראה בריא, חיוני וגם הקמטים הצטמצמו

  וחוץ מזה כייף לי לקום כל בוקר ולמרוח את ה-CC המעניק לי הגנה וברק ובזכותו אני לא משתמשת יותר במייק אפ!

   

 • נמרוד גורן
  נמרוד גורן

  לפני מספר חודשים התחלתי טיפול אקנה כשהפנים היו מלאות בפצעים ודלקות. בזכות מוצרי סדרת ACNOX המעולים של HL והקוסמטקאית שלי, ראיתי תוצאות ממשיות תוך זמן קצר

  כיום עור הפנים שלי במצב מעולה

 • רווית הדר
  רווית הדר

  שמי רוית הדר לפני שנתיים בערך התחלתי להשתמש במוצרים של HL והתוצאות לא איחרו לבוא.
  העור שלי מבריק, חיוני, כתמי הפיגמנטציה שלי התבהרו משמעותית  וקמטי ההבעה שלי הצטמצמו

   

 • רונית עובדיה
  רונית עובדיה

  כל חורף אני עושה אצל הקוסמטקאית פילינג קוסמטי עמוק של HL, התוצאות מדהימות, כמעט כל צלקות הפוסט אקנה עברו לי והעור נראה חלק וזוהר מאי פעם 

  ממליצה בחום 

 • טלי נחום
  טלי נחום

  אני משתמשת בסדרת VITALISE המכילה חומצה היאלורונית וזו התמכרות אמיתית. 
  כבר מהשימוש הראשון העור שלי נראה מוצק, מתוח, חיוני וזוהר

  I LOVE HL

 • שנית חן
  שנית חן

  מאז שהתחלתי להשתמש במוצרים המדהימים של HL מסדרת DERMALIGHT לטיפול בפיגמנטציה שממנה סבלתי שנים, העור שלי זוהר, נקי ובריא והכי חשוב הפיגמנטציה נעלמה פלאים. מכורה לכל מוצר ומוצר של HL … הכי טובים שיש  ❤❤❤ שנית חן 

 • נועה פורת
  נועה פורת

  אני מכורה לקרם ההגנה של HL מסדרת SUNBRELLA המעניק לי הגנה מושלמת מהשמש ובנוסף משמש גם כקרם לחות שנספג מעולה והגוון שלו בצבע שמתאים גם לקיץ וגם לחורף

  לא יוצאת לשמש בלעדיו !

 • אריאלה בארי
  אריאלה בארי

  אני סובלת מעור רגיש, אדמומי וסבוראי ושום קרם לא עזר לי עד שהתחלתי להשתמש בסדרת CALM DERM של HL והתוצאות לא איחרו להגיע. העור שלי רגוע, חלק והרבה פחות אדמומי
  אני כל כך מרוצה וממליצה לכל מי שסובלת מאותן תופעות לנסות גם!

   

 • ליאורה כץ
  ליאורה כץ

  תמיד סבלתי מאלרגיות בעור ובעבר קניתי הרבה קרמים ונאלצתי להחזיר אותם מכיוון שקיבלתי תגובה אלרגית וזאת בניגוד לקרם יום מסדרת BIO REPAIR שמהשימוש הראשון הגיב נהדר, ללא אלרגיה, ללא פצעים, גירודים ואדמומיות והעור פשוט נראה נפלא 

 • שרון כהן
  שרון כהן

  אני משתמשת בסרום ובקרם יום ולילה מסדרת PERFECT TIME  הקרמים נעימים, נספגים מעולה ונותנים חיות לעור הפנים
  HL זו אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי אחרי הרבה ניסיונות כושלים עם מוצרים מחברות אחרות