אודות

הסיפור שלנו

HL נוסדה לפני כשלושים שנים ומאז היווסדה חרטה על דגלה שאיפה למקצועיות וחדשנות מתמדת. הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים בפיתוח וייצור תכשירים לצד הפעילות הגלובלית של החברה,

באים לידי ביטוי במגוון הרחב של תכשירים ובאופן יעילותם. פיתוח הפורמולות מבוסס על מחקר מדעי ועל רכיבים שנבדקו ונחקרו קלינית כאשר בתהליך המחקר והפיתוח הדגש הוא על בטיחות, איכות ותועלת התכשירים. הליכי הייצור הקפדניים נעשים במפעל חדשני וטכנולוגי תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ותוך, מודעות ואחריות סביבתית.

כמותג קוסמטיקה מקצועי מוביל, התכשירים הייחודים של HL זוכים להעדפה בקרב אנשי מקצוע בזכות תפיסת האיכות והיעילות הגבוהה של התכשירים והודות להכשרות המקצועיות,  הידע והניסיון המעשי המועבר באמצעות אנשי המקצוע המוסמכים של HL.

הסיסמה  Always Active "תמיד פעיל" מלווה את לוגו החברה ומשקפת את מהותה. מחד תכשירים המבוססים על חומרי גלם פעילים אשר מעניקים תוצאות ממשיות ומאידך, עשייה פעילה ושאיפה מתמדת להבאת פתרונות חדשניים ויעילים.

מרכז הדרכה

ידע נרחב וניסיון מעשי מקצועי הן הבסיס לכלל הפעילות ולקיום מערכת יחסים ודיאלוג בין אנשי המקצוע ללקוחותיהם.

 אנו ב- HL מאמינים שהקניית ידע וניסיון זו חובתנו כלפי לקוחותינו. ולפיכך, אנו מקיימים באופן תדיר במהלך השנה תוכנית הכשרות מקצועית וקורסים מגוונים החל מאופן השימוש בתכשירי HL דרך לימודים מקיפים על מבנה וצורכי העור וכלה בקורסים שיווקים מתקדמים.

 

 

 

 

 

 

חזון וערכים

כמותג מקצועי מוביל המשווק ברחבי העולם, החזון המנחה אותנו הוא יצירת חוויה של איכות חיים והנאה מעור בריא בזכות תכשירים מתקדמים המעניקים תוצאות ממשיות.

- באמצעות חדשנות מתמדת לפיתוח מגוון תכשירים קוסמטיים מתקדמים המבוססים על חומרי גלם פעילים.
- באמצעות פיתוח והעשרת ההון האנושי המקצועי ע"י הקניית ידע וניסיון מעשי לקוסמטיקאיות.

 

הערכים המנחים אותנו

  • מקצועיות וחדשנות מתמדת
  • איכות ומגוון פתרונות טיפול
  • תוצאות ממשיות
  • יושר, כבוד והוגנות

מפעל ומעבדות מחקר

בבעלות HL מפעל ייצור חדשני ומתקדם אשר מייצר את כל מגוון תכשירי החברה. המפעל פועל לפי תקן ייצור GMP  ותקן איכות 9001 ISO. תהליכי הייצור במפעל מבוקרים ומפוקחים כל העת על ידי מחלקת בקרת איכות אשר מבצעת בדיקות ובקרת איכות בכל שלבי תהליך הייצור.

במעבדות המחקר והפיתוח של HL מועסקים כימאים ורוקחים בעלי ניסיון והשכלה רלוונטים אשר אמונים על פיתוח פורמולות מתקדמות ושיפור מתמיד של פורמולות קיימות. יכולות החברה מבחינת מו"פ מעניקות ל- HL אפשרויות מגוונות החל מהתאמת תכשירים קיימים לשווקים שונים ועד פיתוח מוצרים ייחודים לקהלים ייעודים.

 

 

 

תרומה לקהילה

אנו ב- HL מאמינים במעורבות חברתית ובמתן עזרה לזולת ומקצים משאבים ארגוניים לצד משאבים כספיים למען הקהילה באופן שוטף במהלך השנה.

אחריות סביבתית

ההתחממות הגלובלית והדאגה לאיכות הסביבה חשובים לנו ב–HL ולכן, שמנו לנו כיעד לספק תכשירי קוסמטיקה איכותיים ויעילים, ובו זמנית לקיים אחריות סביבתית. החברה מקושרת עם תאגידי מחזור ותומכת בתהליך איסוף ופינוי פסולת למחזור.