כנס HL השנתי

הנוסחה שלך להצלחה כבר 35 שנה

 

בתאריך 9.9.19 ערכנו כנס שנתי במטרה לפגוש את קהל היעד החשוב ביותר שלנו - הקוסמטיקאיות.

הכנס נערך באולמי "אושן" המפוארים שבגני התערוכה. יותר מ 300 קוסמטיקאיות הגיעו לכנס מכל רחבי הארץ וגם מרכזי השיווק השונים בלטו בנוכחותם. הכנס נערך תחת הכותרת "הנוסחה שלך להצלחה כבר 35 שנה" שכן מותג HL חברה ליצור קוסמטיקה חוגג ממש בימים אלה 35 שנה להיווסדו. בנוסף הנושא המרכזי של הכנס היה השקת סדרת "קאלם דרם" שקיבלה את אישור משרד הבריאות לציין כי המוצרים מתאימים לשימוש על עור רגיש.

בכנס שולבו תכנים מקצועיים ועסקיים לצד פעילויות מהנות שהמוזמנות לקחו בהן חלק.

 

ד"ר מרינה לנדאו, מומחית ברפואת עור, הרצתה על הגישה הטיפולית למחלות עור שכיחות וכן על הגישה ההוליסטית להזדקנות העור, ועל הדרכים לטיפול בו. ד"ר לנדאו הדגישה את חשיבות הטיפול הקוסמטי ושגרת הטיפוח הביתית למול תרופות הניתנות במריחה, ובנוסף הרחיבה על נושא הזדקנות העור תוך התייחסות לפוטו אייג'ינג ואייג'ינג ביולוגי.

 

הגב' מירה ברטפלד והגב' אילנה בן שטרית העבירו הדרכה ופרוטוקול טיפול מלא של סדרת קאלם דרם, שצולם והוקרן ע"ג מסכי האולם לנוחות המשתתפות. הן התמקדו בכל אחד ממוצרי הסדרה והרחיבו על התועלות שלהם, וכן העשירו את הקהל בידע על מוצרי הפילינגים השונים של המותג- גם לטיפול במכון וגם לטיפול בבית.

 

לאחר ארוחת צהריים מפנקת במיוחד, עלה לבמה מר ניר דובדבני, אחד המנטורים הידועים בארץ למיקסום מכירות ואופטימיזציה עסקית. דובדבני שוחח עם הקהל על השילוב המנצח בין תודעה, שיטה ואימון לבין שפע אישי ועסקי, העשיר עם כלים פרקטיים להצלחה, עודד את הקהל לשאול שאלות ואף לעלות לבמה לביצוע סימולציות מעשיות.

 

אנחנו מודים לכל הקוסמטיקאיות, מרכזי השיווק והאורחים מחו"ל שהגיעו במיוחד לכנס. היה מרגש מאד לפגוש את כולם. נתראה בכנס הבא.