טיפים לטיפוח העור בסילבסטר

מאת בלה גאי, מדריכה ראשית במעבדות HL

 

בין אם אתן חוגגות סילבסטר בבית, במסיבה או במסעדה, אין ספק שתרצנה להיראות זוהרות וקורנות מתמיד! עור קורן, איפור נכון ושמלה מתאימה, יהפכו את ערב השנה האזרחית לחוויה בלתי נשכחת, הנה כמה טיפים למראה עור זוהר שיעזרו לך להיראות מושלמת לקראת החגיגות.

• מנעי נפיחות באזור מתאר העין – כדי לעזור לעור להיראות במיטבו, בימים שלפני ליל הסילבסטר, נסי להקפיד על שעות שינה מספיקות, שכן חסר בשינה ועייפות עלולים לתרום לנפיחות ולמראה עייף של העור, ובעיקר של אזור העיניים. מומלץ גם להגביל את צריכת המלח לפחות יומיים לפני האירוע, שכן המלח מעודד בצקת ונפיחות על ידי אגירת מים.

• טיפול נמרץ לעור – כמה ימים לפני האירוע כדאי להשקיע בעור יותר מכרגיל, כדי להעלות את רמת הלחות ולשפר את מרקמו. מעבר לשגרת הטיפוח הרגילה, מומלץ לבצע טיפול פילינג ביתי.

• בלילה שלפני הסילבסטר, השתמשי במסכת עיניים שמעניקה לחות ומפחיתה נפיחויות לדוגמה, מסכת EYE CONTOUR REFRESHING MASK מסדרת פיטומיד, עשירה בלחות ומרעננת במיוחד, המבוססת על תערובת מיוחדת של תמציות צמחים שמסייעת להעלמת הנפיחות סביב העיניים ולטשטוש עיגולים כהים וקמטוטים.


• בערב הסילבסטר, כשעתיים לפני היציאה לבילוי, מומלץ שוב לבצע טיפול יופי, הכולל ניקוי פנים יסודי ופילינג – הטיפול יתרום לניקיון העור, ובכך ישפר את אחיזת האיפור על עור הפנים, ובנוסף, יעלה את רמת הלחות בעור, ישפר את מרקמו ויעניק לו מראה אחיד וקטיפתי.


• כדי לקבל מראה מודגש יותר של ריסים ושיפור עמידות האיפור עיניים – לפני שמתחילים לאפר את העיניים, מיד לאחר ניקוי הפנים, חשוב לנקות היטב את אזור מתאר העין באמצעות תכשיר ייעודי, כגון EYE & LIP MAKEUP REMOVER מסיר איפור דו-פאזי עדין נטול אלכוהול, המותאם לעור הרגיש מסביב לעיניים ולשפתיים. הניקוי יסיר את השמנוניות הקיימת על הריסים ובעור מסביב לעיניים, כמו גם שאריות של האיפור, מה שיאפשר קליטה טובה יותר של האיפור ועמידותו לאורך זמן.

 

 
2017 12 11 1052