טיפים לטיפוח עור - HL

01 תזונה נכונה

מומלץ להקפיד על תזונה שמכילה את כל הוויטמינים הנחוצים לעור : C,E,B,A,F הקיימים בירקות, פירות, קטניות ובשר. כמו כן שמירה על רמת נוזלים מאוזנת בגוף היא חשובה ביותר ולכן מומלץ לשתות לפחות 12 כוסות מים ביום.

02 עור הגבר

גברים הסובלים מפריחה אדומה המלווה בפצעונים באזור הצוואר – תופעה שכיחה הנובעת משערה חודרנית, הצומחת מתחת לפני העור לאחר הגילוח, נותרת כלואה וגורמת לגירוי – דאגו להסיר את התאים המתים כדי להקל על השערה הכלואה לצאת החוצה. מומלץ לבצע טיפול אחת לשבוע בבית בעזרת תכשיר פילינג. הניחו את הפילינג על העור למשך מספר דקות, ולאחר מכן שפשפו בעדינות. 

03 עוד קצת לחות...

הוסיפו מעט קרם לחות מעל לתכשיר ההזנה שאותו אתם מורחים בערב. הלחות "נועלת" את הרכיבים הפעילים בתכשיר ההזנה וכך הופכת אותו לאפקטיבי יותר בתיקון העור.

04 ניקוי פנים

כשאתם מנקים את הפנים באמצעות תחליב ניקוי או סבון פנים, עסו תמיד את התכשיר אל תוך העור בתנועות סיבוביות, מלמטה למעלה. בדרך זו הרכיבים הפעילים יחדרו בקלות רבה יותר ויסירו שומנים, לכלוך וזיהום שנלכדו מתחת לשטח פני העור.

05 מהו הסדר הנכון לשימוש בתכשירים הקוסמטיים?

הראשון בתור, לאחר ניקוי יסודי של עור הפנים בתחליב ניקוי/סבון פנים ומי פנים, הוא קרם העיניים. במידה שאתם משתמשים בסרום, זה הזמן למרוח גם אותו. לאחר מכן מגיע תורו של קרם הלחות (בבוקר) או קרם ההזנה (בערב), ולאחריו – אם מדובר בשעות הבוקר – קרם ההגנה. 

06 איך משפרים?

מתכוננים להזריק בוטוקס או חומר מילוי לקמטים? חודש לפני ההזרקה הקפידו למרוח קרם לחות על העור פעמיים ביום. מעבר לשיפור מראה ומרקם העור, רמת לחות גבוהה מסייעת לשפר את תוצאות ההזרקה.

07 אזור מתאר העין


העור באזור מתאר העין הינו דק, עדין ונוטה להתקמט ולכן זקוק לטיפול ייעודי הכולל קרם עיניים מזין בעל ריכוז גבוה של חומרים פעילים ונוגדי חמצון.