איך משיגים תוצאות בטיפול ביתי בפיגמנטציה

פורסם ב: 14/12/2020

החורף הוא הזמן האידיאלי לטפל בבעיות פיגמנטציה בעור הפנים, באמצעות רכיבים פעילים התורמים לחידוש העור ולשיקומו.

תהליך יצירת המלנין בעור מתבצע באמצעות אנזים שנקרא טירוזינאז. בכל פעם שאנו נחשפים לשמש, אנזים הטירוזינאז מאיץ ומעודד את ייצור המלנין.

הפרעה או אי סדירות בתהליך זה היא הגורם לתופעת ההיפר-פיגמנטציה. באמצעות האטה או עיכוב של פעילות האנזים בעור, ניתן לעכב את יצירת המלנין,

ועל ידי כך להשפיע על תופעת ההיפר-פיגמנטציה.

כדי להשיג תוצאות משמעותיות בהבהרת כתמי פיגמנטציה בטיפול ביתי, חשוב לטפל במנגנון המרכזי שגורם לבעיה - אנזים הטירוזינאז. 

כשאנו נחשפים לשמש אנזים זה נכנס לפעולה ומעודד את ייצור המלנין, הרי שכדי להשפיע על תופעת ההיפר-פיגמנטציה, חשוב להתמקד בעיכובו פעילותו של אנזים זה – וזו בדיוק הדרך

שבה פועלת סדרת דרמה לייט מבית מעבדות HL.

סדרה חדשנית וייחודית זו מבוססת על קומפלקס תמציות צמחים, הפועל להבהרת העור במספר מנגנונים.

בראש ובראשונה, הקומפלקס כולל רכיבים המעכבים את פעילות אנזים טירוזינאז, בהם בין היתר, חומצה קוג'ית, ארבוטין, חומצה אזלאית וחומצה מנדלית. אשר מאפשרים לעכב את ייצור המלנין, וכך להפחית את היווצרות הפיגמנטציה. נוסף על כך, כוללים תכשירי הסדרה רכיבים נוגדי חמצון כגון ויטמיני C ו-E, רכיבים בעלי פעילות נוגדת דלקת המסייעים למניעת גירויים ודלקת לעור, וחומצות אלפא ובטא הידרוקסיות המאפשרות להגיע לתוצאות מרשימות בטיפול בנזקי שמש ובחידוש העור.

שילוב רב עוצמה זה יוצר טיפול יעיל ביותר, המביא לתוצאות ניכרות לעין בהבהרת כתמי פיגמנטציה, בהפחתת כתמי גיל וביצירת מראה עור זוהר, בריא ובעל גוון אחיד.

למעבר לצפייה בסדרת DERMALIGHAT לחץ כאן